Близнюки Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Живі Близнюки і вередлива Коза, поєднуючись, породжують людей, які легко відволікаються від мети. Близнюки-Кози розумні, цікаві і трохи собі на умі. Коза-Близнюки буквально наповнена комунікабельністю, гнучкістю і креативністю. Ці люди, як правило, дуже балакучі з доброю душею і універсальним творчо швидким мисленням. Вони люблять допомагати іншим і бути зайнятими. Вони не любителі компанії, але при цьому і не люблять залишатися на самоті надовго.

Коза-Близнюки має практичний і методичний погляд на життя, вона любить організованість і точно знати, що де знаходиться. Ці Близнюки трохи метушливі в своїй природі. Вдома вони воліють простий і функціональний інтер’єр і меблі, щоб відчувати себе комфортно. Люблять свій дім, цінують безпеку і товариські стосунки в сімейному житті, цінують вірних друзів. Ці люди завжди намагаються триматися ближче до знайомої обстановці і нудьгують по будинку в далекі від нього. Вони прекрасні артисти.

Природна особливість цих людей у тому, що вони дбайливі і уважні до інших. Їх гострий розум допомагає бачити деталі. Вони будуть проявляти до вас доброту і давати поради нічого не чекаючи взамін, крім спасибі. Вони мають прекрасну пам’ять і добрі комунікаційні навички. Всі ці здібності і теплота особистості робить з них люблячих батьків.

В особистих стосунках вони завжди будуть ділитися своїм оптимістичними поглядами на життя і своєю любов’ю до розмови. Їм потрібні партнери, які готові взяти на себе ініціативу, але при цьому давав їм слово. В сутності їм потрібні відносини, які будуть давати емоційну впевненість, почуття, що вони потрібні і їх цінують. Вони не поспішають приймати рішення про тривалих відносинах, але якщо вони довірили іншому свої емоції то вони стають повністю віддані і лояльні.

Недолік в особистості цих людей у тому, що вони роблять надмірно високі очікування у відносинах, що може завдавати клопоту того на кого сподіватися. Якщо хтось не виправдовує їх очікувань, вони розчаровуються, особливо якщо не отримують такий же рівень вдячність який дали самі.

Вони ненавидять марно витраченого часу навіть в особистих зв’язках, тому якщо ви призначили зустріч з такою людиною будьте готові, що вони на неї не з’являться. Схильні давати обіцянки і не виконувати їх. На щастя з віком вони вчаться справлятися зі своїми слабкостями.

Коза, народжена під знаком зодіаку близнюки, стрімке й енергійна. Вона здатна виявлятися в самих неймовірних історіях, знаходячи пригоди, які можуть обернутися удачею або неприємностями. Близнюк коза любить ризик і у всьому потурає своїм примхам. Несподіванки її тільки заводять. Мабуть, це і дає їй можливість виявляти всі якості свого характеру.

Коза близнюки розумна, активна, а в більшості своїх дій, не спонтанними, знає насправді, чого хоче і як збирається домагатися результату. З останнім, втім, бувають проблеми. Близнюки коза не дуже розважлива, і це часом підводить не тільки її, але і тих, хто з нею в одному човні.

У спільних справах одноосібниця коза близнюк – не найвдаліший вибір. Очікувати можна чого завгодно, і цього ніколи не передбачити. Зате у неї все в порядку зі смаком. Вона здатна мислити завжди і у всьому на вищому рівні самобутності. Головне – вчасно її зупинити. Коза близнюки, незалежно від того, чоловік це чи жінка, рідко буває здатна на тривалі відносини. Утримати її можна лише серйозними зобов’язаннями або інтригою – вона цікава, як і всі кози. Сексуальний потенціал її ідентичний вподоби.


Залишити відгук