Козеріг Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Вплив Козерога надає Вівці деяку практичність і хватку. Для Козерогів-Овець важливі багатство і статус; вони навіть здатні робити кар’єру. Але зате їм важче бути емоційно відкритими, ніж іншим Вівцям. Поєднання коли чоловік або жінка Коза-Козеріг це люди які обережні, живуть по здоровому глузду і практичні. Ця суміш символів дарує їм прагматичний розум і практичність. Це люди, які не дуже чуттєві чи емоційні, але відносяться з повагою до почуттів інших людей.

Все чим би не займалися люди в поєднанні Козеріг-Коза це завжди має сенс. Вони бачать речі логічно. Цей же підхід вони використовують при спілкуванні з людьми. Ці люди не легко закохуються, це завжди займає певний час, перш ніж вони почнуть цінувати вас. Вони дуже сильно охороняють своє особисте життя. Вступають у серйозні стосунки тільки коли повністю переконані, що це той самий потрібні осіб.

Реалістичні підхід до життя робить з них цікавих співрозмовників. Висловлюючи свої думки вони не нав’язують їх іншим людям. Це люди з гарними комунікаційними здібностями. Краще професією для таких людей може бути місце, де можна прогресувати. Вони ділові, багато з них зайняті у власній справі. Це дуже наполегливі люди, і тому ідеально підходять для швидкого прийняття рішень і захоплюючих темпів розвитку в бізнесі.

У відносинах ці люди бажають рівний баланс між приватним життям, компанії друзів, спокоєм і шумом. Вони люблять обставляти свої будинки стильною і розкішними меблями, люблять антикварні меблі і речі які мають незвичайну історію. В будинку ці чоловіки і жінки можуть бути трохи ліниві і неохайні. У вільний час ці люди люблять подорожувати і брати повний розрив з нормальним життям. Вони завжди прагнуть повернутися свіжими і оновленими зі своїх подорожей. Слабкість в особистості цих людей в тому, що часом вони можуть бути сором’язливими і переймаються з цього приводу. Іноді можуть базікати зайвого.

Стійкість характеру і сила волі знака зодіаку козеріг сприятливо позначаються на легковажності кози. В даному випадку ми маємо справу з сильним індивідуумом, який до того ж знає, чого хоче, і не схильний розкидатися по дрібницям. Козеріг коза діє хоч і повільно, але дуже впевнено і не звертає з наміченого шляху.

Цей тип людей, як будь-козеріг, здатний тривалий час переносити позбавлення і тяготи, і як всяка коза, любить подорожувати. Коза козеріг не пурхає по життю і не прагне влаштуватися в ній – вона наполегливо і терпляче йде до своєї мети і, як правило, досягає її. Ображати її не рекомендується, вона здатна принести багато неприємностей противнику.

Коза козеріг чоловік зазвичай прагне приносити користь суспільству, допомагати іншим і займає активну життєву позицію, що часто з часом призводить до високого суспільного становища. Ці люди вміють спілкуватися доброзичливо і конструктивно, з ними охоче йдуть на контакт і з задоволенням працюють під керівництвом такого шефа.

Жінка коза козеріг енергетично дуже сильна і витривала. Сексуальний потенціал цього знака взагалі дуже високий. Всі представники цього поєднання коза козеріг, і чоловіки, і жінки, емоційно врівноважені і стабільні, не люблять міняти партнерів. Своїх супутників вони зазвичай вибирають довго і грунтовно, але впевнено і назавжди.


Залишити відгук