Овен Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Овен – це, власне, Вівця чоловічої статі. Тому люди, народжені під цими знаками, – самі що ні на є типові Вівці, хіба що трохи більш незалежні і вперті. На відміну від інших Овець, Овни-Вівці можуть бути вразливі і мстиві. Люди в поєднанні Овен-Коза отримує подвійну порцію чесності і відкритості в своєму характері. Це дуже відверта людина, тому такі чоловіки і жінки самі приємні люди в дружбі. Овен-Коза це чоловік правдивий, чесний, відкритий і справедливий, при цьому він неймовірно чутливий і люблячий. Буває часом він трохи песимістичний, але це зазвичай не триває довго.

Ці люди люблять шум і суєту повсякденного життя. Вони з задоволенням вписуються в більшість ситуацій і груп людей. Вони спокійні, надійні і заслуговують на довіру, з них виходять найкращі друзі, які будуть там, де ви потребуєте них. Вони надзвичайно правдиві і практично ніколи не можуть брехати, вони вірні і віддані. Вони ненавидять обману будь-якого виду, і відмовляться від нього, якщо ви попросите в цьому. Вони трохи мрійливі, але коли ситуація вимагає їх уваги вони миттєво зупиняють свою мрійливість і переходять до дій.

Ці творчі і розумні риси характеру блискучі атрибути для турботи про інших людей. На роботі вони підтримують прекрасні стосунки з колегами, і завжди роблять більше, ніж вони повинні робити. Деякі з них прекрасні оратори, проте трохи сором’язливі. Люди в цьому поєднанні люблять взяти відпочинок, що б перезарядитися і спокійно поміркувати про життя. В основному відпочивають вони вдома, але іноді вибираються кудись що б випити. Вони обожнюють пахощі і звуки сільській місцевості і деякі їх них спеціально переїжджають в такі області на якийсь час, просто в місті вони відчувають себе занадто обмежена і закрито.

Основна слабкість характеру такої людини це їх погляд на зраду будь-якого роду. Це стосується як друзів, так і коханих. Вони схильні тримати образу довгий час, а іноді вирішуються на помсту за недовіру. Дуже рідко коли вони здатні пробачити і забути такий вчинок. Коза під знаком зодіаку овен вперта і норовлива. Вона неслухняна настільки, що визнає або повну свободу, або дуже короткий поводок. Третього у відносинах з нею не дано.

Коза овен без сорому лізе в чужі справи, інтереси і територію, оголошуючи себе прихильником незалежності. У овна кози як би два темпераменту – один лагідний, спокійний і терплячий, інший здатний до будь-яких, найлютішим проявів агресії. Іноді це просто гра, тим не менш обидва її стану справжні. Подібні переходи не надто прогнозовані щодо використання у трудовій діяльності, тим не менш коза овен дуже заможна у творчості. В особистому житті що з чоловіком, з жінкою козою овен непросто, але цікаво і цікаво.


Залишити відгук