Водолій Коза — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

У поєднання візіонера-Водолія і мрійливої Вівці – цікавий потенціал. Ці люди здатні придумувати нове – іноді настільки нове, що іншим навіть важко зрозуміти, про що йдеться. Коза в китайській астрології вважається символом шляхетності, вони стають чудовими батькам. Поєднання коли чоловік або жінка Коза-Водолій це люди спокійні і глибоко мислячі. На відміну від інших Водоліїв менш егоїстичні, більш дбайливі.

Водолій-Коза люди дуже терплячі, відомі своїм самовладанням. У цих людей високий рівень оригінальності, вони більш чутливі, ніж інші люди. Вони вміють підтримувати мир і заспокоювати ситуацію, мають дружні манери. Ці люди жадають мирної обстановки, і часом відчувають потребу в самоті.

Вони сором’язливі на початку знайомства але з часом починають розслаблятися, як тільки ближче пізнають вас. Вони мають гарні комунікаційні навички з ними рідко буває нудно. Ці люди обожнюють витрачати гроші, щедрі. Їх життєві амбіції не дуже високі, їх цілком влаштовує йти з загальним потоком людей.

Цим людям потрібен партнер, який більш гнучкий і розуміє краще, ніж вони самі. Вони час від часу намагаються покладатися на інших людей і не вважають занадто важким попросити про допомогу, коли в ній потребують. Вони воліють працювати в унісон з іншими людьми, тільки заради спокійного життя, але це не означає, що ними можна маніпулювати. Слабкість особистості цих людей у тому, що вони не переносять байдуже ставлення до них, адже вони самі так часто допомагають іншим.

Козу знака зодіаку водолій веде по життю розум, який організований дуже химерно. Вона має ще й багата уява, що не завжди вдало позначається на її особистому житті, але досить продуктивно в плані творчості. Якщо водолій коза займається мистецтвом, то досягає великих успіхів – її мислення нестандартно, мова – жива і образна, і вона володіє вмінням захопити співрозмовників своїми ідеями.

Емоційно коза водолій, особливо жінка, рухлива і нестійка, схильна змінювати напрямки діяльності і дуже чутлива до критики і думку людей про себе. Вона не егоїст по натурі, вміє цінувати свою і чужу свободу, а тому неконфликтна. Відносини з водолієм козою складаються зазвичай легко, він вміє вчасно підтримати і словом, і ділом, і на примхи цих людей неможливо ображатися – вони виглядають чарівно і простодушно.

Зазвичай коза водолій, навіть якщо це чоловік, не переймається кар’єрою і з великим задоволенням займається тим, що їй до душі, ніж тим, що потрібно для просування по службі. До постійного і наполегливій праці коза водолій нездатна, їй потрібні зміни. До того ж лна має сильно розвиненою інтуїцією, а іноді навіть екстрасенсорними здібностями. До сімейному житті ані чоловіка, ані жінки водолії кози великої тяги не мають у силу великого волелюбності. Крім того, вони надто високо цінують себе, щоб знайти собі рівного партнера.


Залишити відгук