Телець Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі люди більш приземлені, ніж типові Дракони, але такі ж екстраверти і вигадники. У них багато енергії, і вони, як правило, вміють завершувати розпочаті справи і легко досягають слави і визнання. Тельці-Дракони сентиментальні й чуттєві. У Китайській астрології Дракон ілюструється як знак харизматичний з нальотом оригінальності і чудовою уявою. Західна астрологія описує Тельця як особистість практичну, цілеспрямовану і глубокомыслящую.

Так люди народжені в рік Дракона під знаком Тельця добре збалансовані особистості. Телець-Дракон спокійний, зібраний, іноді збудливий, але не імпульсивна людина. Вплив творчих здібностей Дракона, допомагає цим Тельцям бути спостерігачами в думках та ідеях. Телець-Дракон майже завжди думає, перш ніж говорить, і поряд з їх дружелюбністю дуже добре для відносин. Це позитивні і далекоглядні люди, які схильні приймати життя всерйоз. Але вони люблять і весело провести час.

Телець Дракон володіє природною здатністю з розумом використовувати свою енергію і час. Цей талан дозволяє їм домагатися цілей і уникати стресу. Ці люди досягають успіху на робочих місцях, де в короткі терміни можуть виконувати багатозадачні роботи. Телець-Дракон як правило має трохи ексцентричною і творчим характером. Це може бути любов до мистецтва, незвичайним речей або сплески спонтанності. Це домашні люди, їх будинок повністю відображає їх смаки. Він організований, і сповнений цікавого унікального творчості.

В особистих відносинах Телець-Дракон, як правило, дуже ласкаві, з гнучким характером. Вони дуже романтичні і мрійливі, володіють барвистими фантазіями. Вони уважні до своїх партнерів, прагнуть догодити їм і не особливо егоїстичні. Телець-Дракон дуже чутливий і вдумливий, розуміє важливість приділяти час для побудови відносин.

Їх спосіб мислення іноді може призвести до того, що Телець-Дракон потребує багато часу на прийняття рішення. Це єдиний великий недолік цих особистостей. Не можна сказати, що вони нерішучі, вони лише прагнуть бути впевненими. Таке тривале раздумие може призвести до того, що вони втратять свою можливість.

Телець дракон іноді справляє враження «милого друга» і сім’янина. Він завжди домагається свого, залишаючись при цьому спокійним, лояльним і доброзичливим. Але ці якості оманливі – дракон телець, йдучи на поступки, ніколи не дозволить собі зазнати суттєвого ураження.

Дракон телець чоловік сумлінний, відповідальний і надійний. Він правильно розподіляє час сили і час, керуючись виключно доцільністю. Дракон телець жінка приваблива і справедлива, навколо неї завжди багато шанувальників.

Тельці дракони не позбавлені покровителів – як у житті, так і на небесах. Вищі сили на їх стороні. Вони знають свої можливості і використовують їх раціонально. Це допомагає їм долати перешкоди, рухаючись до намічених цілей. Однак, повільність і відчуженість дракона тільця іноді дратує оточуючих. Незважаючи на те, що вони в цілому позитивні враження про них залишається лише як про созерцателях.


Залишити відгук