Скорпіон Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Дуже пристрасний, рішучий, непередбачуваний Дракон, часто викликає дуже сильні реакції і створює драми. Ніколи не здається і не йде на компроміс. Всі Дракони страждають підозрілістю і ревнивостью, а додана мстивість Скорпіона створює особистість, з якою краще не ворогувати! Комбінація Скорпіон-Дракон особистість напориста і дуже симпатична. Це люди-магніти які привертають до себе увагу вже в ранньому віці.

Скорпіон-Дракон людина як правило позитивний і приємний, але також можуть бути примхливими і вимогливими. Він сповнений оптимізму, і не боїться важкої роботи, що б досягти своїх цілей. Вони хороші організатори. Вони люблять акуратність і організацію, тому беруть в друзі і особисті відносини таких людей віддають перевагу порядок хаосу. Скорпіон-Дракон це люди які будуть самими вірними партнерами. Вони бажають тільки довгострокових відносин.

Ці люди дуже амбітні, встановлюють свої високі стандартні. Ці люди не здаються легко стикаючись з перешкодами як в особистих, так і ділових відносинах. Вони легко приймають виклики та обов’язки, і як правило закінчують все, що почали. У них є дар опинятися в потрібний час у потрібному місці, тому вони мають безліч можливостей заробити гроші.

Скорпіон-Дракон дуже спостережливий і винахідливий, тому вміють вирішувати проблеми тільки швидко глянувши на них. Ці навички ідеально підходять як для роботи так і сімейного життя. Надмірна впевненість у собі іноді може бути недоліком в їх характері. Іноді ці персонажі можуть стати занадто вимогливі і можуть брати на себе занадто багато.

Рік дракон і знак зодіаку скорпіон – неабияка «суміш». Тут скритність і замкнутість скорпіона поєднується з відкритістю дракона. Щоб не наламати дров і не зібрати величезну колекцію ворогів, такій людині доводиться тримати себе під контролем. Або тримати під контролем інших, що, втім, трапляється вкрай рідко.

Володіючи притаманною цим чоловікам магією, дракон скорпіон вміє впливати на оточуючих. Він неуживчив, колючий і навіть небезпечний, а тому приховує свої непрості якості за маскою доброзичливості, яка іноді злітає з нього. Природа бере своє – скорпіон дракон потребує того, щоб відіграватися на інших. Іноді в таких прагненнях він доходить до стану енергетичного «вампіра».

У динамічності своєї скорпіон дракон вкрай парадоксальним. Він може бути по-янгольському терплячий, добрий і щедрий. Але може бути і диявольськи злий і роздратований, і в такі моменти краще триматися від нього подалі. Як сексуальний партнер дракон скорпіон, особливо якщо це жінка, дуже привабливий. Він вміє справити враження, закрутити голову і зачарувати свого обранця чи обраницю.


Залишити відгук