Стрілець Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Доброзичливий, відносно спокійний, оптимістичний, чесний і веселий Дракон. Пишається своєю здатністю знаходити спільну мову з ким завгодно. На відміну від більшості Драконів, Стрілець-Дракон зовсім не зарозумілий. Не боїться ризикувати по-крупному. Іноді може бути релігійним до фанатизму. Стародавні астрологи вважали, що людина народжена під знаком Дракона знаходить силу і успіх цієї істоти.

Так Стрілець-Дракон особистість везуча, дуже гнучка і самовіддана. Така людина володіє багатою уявою і тонким сприйняттям світу. Стрілець-Дракон відрізняє високим позитивним підходом до життя, чого б це не стосувалося. Така людина активний, любить життя і здається, що він намагається отримати максимальну віддачу від кожного дня. Його проникливий розум і універсальність допомагає легко адаптуватися до різних обставин і новим людям. Така людина здатна виконувати будь-яку роботу, ладити з будь-якими людьми. Стрілець-Дракон дуже уважний до своїх друзів і високо цінує їх. Ці люди люблять самотність в деякі моменти, але часто потребують і хочуть мати кілька хороших приятелів на яких можна покластися.

У представників цих знаків як правило дуже багато енергії і терпіння, що їх не зможе налякати важка робота. Особливо їм подобається працювати з людьми, робити щось значуще і надихаюче. Ці люди зазвичай на місці, де необхідно давати поради і допомагати іншим.

Швидкий характер Стрільця Дракона значно допомагає їм коли справа стосується особистих відносин. Вони завжди намагаються поставити інтереси і потреби партнера на перше місце, не сперечаються і не надзвичайно вимогливі як інші Дракони. Вони будуть шукати партнера, який так само пристрасний і енергійний і зможе йти в ногу з ними.

Іноді такі люди можуть нехтувати собою ніж серйозно порушують свою енергію і емоційний стан. Цей недолік виражається як стрес і занепокоєння, їм потрібно пам’ятати і про свої потреби. Ці люди, як правило, знають свої слабкості, але їм потрібно нагадувати про їх власних потребах та їх першорядної значущості.

Дракона стрільця зазвичай все влаштовує, і на те, що знаходиться поза зоною його інтересів, він просто не звертає уваги. Він спокійний і бесконфликтен, але лише до певної пори – поки хтось не розсердить його по-справжньому. У гніві ж стрілець дракон може бути вкрай войовничим і навіть небезпечним. У звичайному житті жінка дракон стрілець весела, товариська і навіть активна. Чоловік дракон стрілець здатен займатися одночасно кількома справами, у чому йому допомагає природна упертість і цілеспрямованість.

Знак зодіаку стрілець року дракона – один з тих, хто у всьому любить владу. Властвуя, він відчуває себе комфортно, проте, завжди готовий надати допомогу своїм підлеглим. Не любить підводити інших, хоча сам ненароком здатний зачепити або образити співрозмовника. Сексуально стрільці дракони дуже розкуті і біса привабливі.


Залишити відгук