Риби Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Водяний знак Риб «гасить» багато з вогняних Драконівських якостей. Риби-Дракони, мудрі, інтуїтивні, милостиві, артистичні. Часто здається, що вони живуть у вежі зі слонової кістки, але насправді вони дуже проникливі і практичні. Звичайна емоційність Риб в поєднанні Риби-Дракон і раніше дуже висока, але ці емоції спрямовані по-різному. Вони більшою мірою спрямовані на винахідливість і творчі ідеї, а не інтуїцію. Такі люди є дуже збудливими з досить сильним балансом між серйозністю і емоційністю.

Він любить, щоб його оточували люди яким він може довіряти, в теж час він може бути надмірно підозрілим до тих з ким не знайомий. Вони не дуже товариські, але все змінюється для небагатьох друзів з якими вони мають споріднену душу. Його активний розум завжди гуде від новий концепцій і творчих думок. В роботі вони не люблять монотонних завдань, так як це є дуже обмеженим для їх особистості.

Цих людей дуже легко засмутити. Любовні стосунки один на один з такими людьми будуть мати багато любові і відкритості. Вони спираються на партнерів бажаючи одержувати від них емоційну підтримку, тому їм необхідні союзи з надійними і розуміючими людьми. В роботі Рибі Дракону може сподобатися професія з постійною зміною сцен і місця розташування. Цим людям дуже скоро набридають мирські робочі місця. Їх творча особистість відмінно справляється з багатозадачністю і вміє організувати їх розум. Вони люблять пробувати все нове, мають пристрасть до читання.

Коли вони чимось стурбовані то мають схильність до гострого мови» особливо якщо переривати їх під час концентрації в якій вони іноді можуть перебувати по боргу. Що на душі у морських драконів знака зодіаку риби, не знає ніхто. Глибини, на яких вони перебувають, дистанціюють їх не тільки від світу людей, але і від всього цього. Ці особи, які взялися нізвідки, помилково нагадують прибульців з минулого. Складається враження, що в нинішньому житті вони відчувають себе незатишно.

Дракони риби делікатні у відносинах з близькими і друзями, але виглядає це так, що здається, це не ввічливість, а скоріше обережність. Іноді вона їм зраджує, і вони здатні пускатися в ризиковані пригоди. Втім, дракон в поєднанні з рибами далеко не авантюрист. Якість це він, зрозуміло, поєднує з холодністю і розрахунком.

Володіючи неймовірним честолюбством, дракон риби чоловік готовий виконувати абсолютно будь-яку роботу. При цьому його інтуїція поєднується з вдумливою обережність. З ним, особливо якщо він не в собі, треба теж бути на чеку. Запальний на хвилину, риба дракон, ніби остигає, але потім, коли пройде час, готовий довести кривдника до дуже сумного фіналу.

З партнерами дракон риби зазвичай лояльний, але здатний, не виступаючи як ніби першим номером, брати управління ситуацією виключно на себе. Сексуальний потенціал дракона риби і жінки, і чоловіки, досить високий, але наскільки саме – знає лише той, хто виявиться з ним його не баченої іншим глибині.


Залишити відгук