Ваги Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цей Дракон – самий витончений і інтелігентний; для нього важливі стиль, смак і якість. Він краще за інших Драконів вміє маніпулювати людьми. Може бути нерішучим і непослідовним, що, загалом-то, властиво Драконам, зате характерно для Ваг. Ваги-Дракон, стильні, елегантні, володіють красивим зовнішнім виглядом і манерами. Така людина справедливий і неупереджений в судженнях, вміє контролювати свої емоції.

Це дуже хороші люди, які легко розуміють інших людей, тому рідко критикують кого-небудь. Вони терпіти не можуть насильство і несправедливість будь-якого роду, тому їх часто можна бачити в ролі миротворця. Ці особи схильні до професій, де вони можуть принести користь іншим людям.

Ваги-Дракон гнучкі і творчі особистості. Після роботи вони будуть просто щасливі провести час з сім’єю і друзями. Ваги-Дракон любить ходити по магазинах. У них відмінний смак кольори і стиль, проявляють інтерес до моди. Вони обожнюють прикраси і обставляти свій будинок доводячи його до досконалості. Ці Ваги, як правило, імпульсивні покупці і іноді можуть ненавмисно смітити грошима.

Особисті стосунки з Терези-Драконом в більшості випадків будуть гармонійними, з ними легко жити. У них бувають перепади настрою, але вони не довговічні. Якщо Ваги-Дракон починає довгострокові відносини, то вони будуть лояльними і відданими. Ці символи твердо вірять у вірність. В цілому вони дуже люблячі, уважні, чуттєві й обережні.

Кілька недоліків Ваги-Дракона в тому, що в період розлади така людина може стати похмурим і неосвіченим. Вони можуть забути про свою тактовності. Інший недолік в тому, що ці люди люблять перебільшувати, але це є не у всіх Ваг-Драконів. Ваги дракон – це доброзичливий, миролюбний і добрий чоловік. Він нападає лише в разі небезпеки для себе або близьких. У таких ситуаціях дракон знака зодіаку ваги стає невпізнанним і непередбачуваним. У «мирний же час» він воліє не втручатися в чужі справи.

І чоловіки, і жінки дракони ваги занадто м’які і добросердечны. І завдяки цим якостям в них постійно присутня прихована привабливість. Їх дуже часто оточує більше, ніж їм хотілося б кількість людей. Деколи дракона ваги це обтяжує і змушує робити спроби змінити коло спілкування. Або хоча б тимчасово побути на самоті.

Сфера сил ваг дракона вельми різноманітна. Чесність та високі якості, як людські, так і професійні, сприяють утвердженню на будь-якому новому місці. І навіть його відвертість, що переходить часом в нестриманість, цього не шкодить, а скоріше викликає розуміння. Сексуальний потенціал ваг драконів дуже великий. Це відноситься і до чоловіків, і до жінок, що і притягує до них представників протилежної статі.


Залишити відгук