Лев Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Лев-Дракон експансивний і сповнений почуття власної гідності – втім, не дарма! Він благородний і зазвичай володіє хорошим почуттям гумору. Цей Дракон любить проявляти щедрість до тих, кому в житті пощастило менше, ніж йому. Він дуже відкритий і гостинний. Любить бути в центрі загальної уваги. Китайські астрологи вважають міфічного Дракона символом удачі, гідності та влади. Це істота наділяє удачею, благородством всіх людей народжених у рік Дракона.

Лев-Дракон шляхетний у двійні. Це робить їх особу вишуканою, надто впевненою і примхливою. Лев-Дракон велична істота, вони лідери! Лев-Дракон мрійник і оптиміст, їх звинувачують у тому, що вони не дивляться на речі досить серйозно. Цим людям часом не вистачає чутливості, тому їх дії і слова можуть неприємно впливати на настрої інших людей. Однак вони намагаються проявити розуміння і співчуття, але в кінцевому підсумку скажуть або зроблять все жорстоко. Вони люблять знайомитися з іншими людьми, і по-справжньому щасливі тоді, коли вони з тими, кому довіряти.

Лев-Дракон як правило високо-інтелектуальна людина, і добре використовує цю особливість плануючи своє майбутнє. Він має краще уявлення про те, що хоче від життя, ніж більшість інших людей. Потенційні партнери Лева-Дракона повинні розділяти їх амбіції, мрії і надії. Як батьки ці Леви, передають своїм дітям високу ступінь амбіційності.

У них відмінні організаторські здібності, інтелект дозволяє їм справлятися з найскладнішими завданнями подумки. Такі люди воліють творчу роботу, вміють розумно розпоряджатися грошима і думаю як мінімум двічі, перш ніж купити що-небудь. У вільний час Лев-Дракон схильний до тихої релаксації в самоті. Вони будуть слухати музику, читати книги, балуватися продуктами — все це допомагає їм розслабитися.

В сутності Лев-Дракон відносно спокійний, але у нього як і у всіх Драконів є схильність до запальності і нестриманість на язик. З віком вони стають м’якше, виявляють терпіння і, як правило, справляються з тенденцією втрачати контроль над собою.

Дракон знака зодіаку лев – це людина з крилами, здатний не тільки літати й будувати божевільні задуми, але і серйозно керувати. З останнім трапляються перегини – навіть маючи крила, він охороняє не лише свою територію, а й найменші інтереси і справи. Такий лев притягує до себе як магніт. Йому не складає труднощів знайти союзників і соратників.

А ось провокувати на конфлікт дракона лева не варто. Хоча, слід зазначити, що з поваленими супротивниками дракон лев чоловік може бути по-царськи великодушний. Лев дракон благородний і навіть галантний як з рівними, так і підлеглими і навіть здатний ділитися тим, що часом щедро наділяє його доля. Він вірить у неї, але завжди готовий кардинально впливати на чужу долю.

Будучи трудоголіком і виконуючи величезний обсяг роботи, лев дракон здатний на ще більше. Часто він має кілька любовних зв’язків і навіть сімей і всіх підтримує матеріально. Гроші, як і методи їх добування, для цих людей – не проблема, причому для жінок драконів львів – теж.


Залишити відгук