Близнюки Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Це Дракон легкий на підйом, хитромудрий, спритний, з добре підвішеним язиком. Його не обведешь навколо пальця. Близнюки-Дракон використовують гумор для досягнення цілком серйозних цілей. Він дуже принциповий. У поєднанні Близнюки-Дракон лежить показною ентузіазм і дуже висока проникливість. Коли Близнюки народжується в рік Дракона то йому дарується щедра порція сприйняття. Це додає здатність до предвиденью, високу товариськість і інтелект.

Як правило, така особа набуває інтуїтивний характер. Близнюки-Дракон дуже легко розуміє людей, тому вони стають відмінними друзями, добрими і уважними. Бути людиною Драконом на якого вплинули Близнюки, значить бути людиною надзвичайно вдалим. Близнюки-Дракони наділені інноваційним розумом і без праці використовують свої таланти що б стати дуже успішним у житті. Цими людьми рухає честолюбство і вони невпинно працюють у напрямку до мети, поки не домагаються свого. Це відноситься як до роботи так і особистого життя.

Вони надають великого значення своєму вільного часу і не бажають витрачатися на дрібниці. З ними важко жити так як вони воліють багато простору, тиші і спокою. З віком Близнюки-Дракони стають трохи більш терпимі до інших і більш згідливі коли справа стосується їх переваг.

Емоційність і чутливість Близнюків-Драконів гарантує, що відносини з ними будуть відкритими і чесними. Їм слід використовувати свій дар передбачення, більше проводити в розмові, що б ясно зрозуміти основу особистості людини, це допомагає їм зробити розумний вибір партнера, який буде їм ідеально підходити на довгострокову перспективу.

Якщо Близнюки-Дракон чимось роздратовані або засмучені Ви відчуєте на собі весь неймовірно вогненний темперамент цих людей. Що б заспокоїти їх, потрібно як і всім Драконам дати час для їх роздумів і не підходити до них поки вони не заспокояться. Як тільки це відбудеться, то буде легше перенаправити їх гнів у більш позитивному напрямку.

Знак зодіаку близнюки створюють одну з найяскравіших різновидів року дракона. Близнюки дракон – збірний образ, ніби акумулює в собі енергію декількох знаків і здатний на дуже і дуже багато. Потенційно дракони близнюки можуть вершити великі справи і добиватися успіху в будь-яких починаннях. За однієї лише умови – якщо зможуть змусити себе рахуватися з оточуючими. З цим у них несподівана для законів симетрії проблема.

Деяка нервозність і нетерплячість поєднується у драконів близнюків з недоліком наполегливості та цілеспрямованості у виконанні будь-яких хоч скільки-небудь тривалих справ. У вирішенні цієї проблеми одна з головних складових можливих успіхів даного знака. Приборкавши свої почуття, він здатний досягти серйозних висот. У швидкості та рухливості розуму йому не відмовиш.

Як партнери, дракони близнюки і чоловіки, і жінки чесні і щирі. Що, втім, не тільки радує, але може і дратувати оточуючих. Щирість, доведена до абсолюту, на жаль, часто сприймається як девіз «Роби як я, або сам». Це абсолютно не так, але ускладнює відносини.

Не любитель нав’язувати свою думку, дракон близнюки здатний все ж на різкі висловлювання, що, зрозуміло, часто не додає йому вістів. В емоційній сфері він, втім, досить поверховий, тому на реакцію звертає не надто багато уваги. Почуття близнюка дракона – це його власний, незалежний від інших феєрверк.


Залишити відгук