Козеріг Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Красномовний, коли справа стосується мирського, Козеріг-Дракон погано вміє висловлювати свої особисті почуття. Зовні може здаватися грубуватим і надмірно честолюбним, але насправді щедрий і чутливий. Працьовитий, відповідальний, розсудливий. Може бути занадто впертим і владним. Міфічний Дракон відомий в китайській астрології за його фантастичну впевненість у собі, приголомшливе чарівність і привабливість персони.

Будь-яка людина народився в рік Дракона володіє прекрасною харизмою. Поєднання Козерога і Дракона робить людей самовпевнених, досить жалісливих і чутливих. Особистість Козерога вважається малочутливі, але в поєднанні з Драконом робить їх, ймовірно, найбільш емоційними з усіх Козерогів.

Представники цього знака як правило щасливі і мають оптимістичним світовідчуттям, люблять догоджати іншим людям. Здається, що вони повністю задоволені своїм єством. Вони відмінні друзі, які допоможуть Вам побачити речі, про які ви ніколи б не дізналися. Такі люди отримують задоволення від різноманітної роботи, вони не люблять довго концентрувати свою увагу і їм скоро набридає монотонна робота.

Вони як правило товариські, але в більшості своїй одинаки і зовні не виглядають дуже дружелюбно. Така людина не любить пліток або порожньої балаканини і, як правило, ухиляється від розмови на ці теми. Собі в друзі вони вибирають людей тихих і вдумливих. Вони бажають мати вірних соратників, які вміють зберігати таємниці і виконувати обіцянки вони і самі завжди допоможуть Вам коли ви потребуєте них. На жаль, вони не найкращі порадники, але всі їхні поради йдуть з благими намірами.

Їх спокійне життя перестає бути такою, коли вони закохуються, вони просто починають світитися від щастя, яке неможливо не помітити. Ці люди не дуже відкриті і коли мова доходить до обговорення або вираження почуттів їм це дається з великими труднощами. Конфіденційність і чесність відіграють важливу роль у відносинах з цими людьми, вони цінують їх по достоїнству. Іноді такі люди дуже вперті, але це трапляється не часто. Їх задоволена життя може раптово стати незадоволеною і трохи песимістичною, що буде викликати роздратування у оточуючих.

Цим людям слід уникати брати на себе одного занадто багато відповідальності, і побільше відпочивати. Козеріг по зодіаку дракон за китайським гороскопом – це непростий знак. Це поєднання двох складових, які в чомусь резонують, а в чому-то вступають в конфлікт.

Козеріг-Дракон – енергетично сильний знак, він вміє як перемагати, так і програвати. Останнє, втім, навряд чи помітно оточуючим. Дракон-Козеріг володіє завидною силою волі, він націлений на великі висоти і великі удачі. Єдиний його недолік – він далеко не завжди буває щирою.

Проте схильність до переоцінки своїх сил, час від часу призводить Козерога-Дракона до деяких промахів і помилок. У невдалий для себе період, він стає розгубленим, дратівливим і воліє повна самотність. Навіть якщо воно в натовпі. Розмовляти з нею в таких випадках марно. Натомість, відійшовши від негараздів, Дракон-Козеріг знову виявляється вкрай слухняним і лояльним. Цей короткий період – єдиний, коли він піддається чужому впливу. Дракони-Козероги – чоловіки і жінки – розташовані до сім’ї і створення затишного будинку, але при цьому з недовірливістю ставляться до іншим людям і не прагнуть розширити своє коло спілкування.


Залишити відгук