Рак Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Цей Дракон широко мислить і глибоко відчуває, але може бути надто чутливим. Рак «заспокоює» деякі Драконьи якості. Він робить Дракона менш буйним і більш обережним. Рак-Дракон добре вміє надихати і підбадьорювати інших людей. Рак народився в рік Дракона отримує розширені здібності до інтуїції. Він дуже добре відчуває думки і почуття інших людей. Ці люди думають і відчувають глибоко в собі, тому завжди тримають емоції на короткому повідку.

Рак-Дракон має ідеалістичний характер. Вони люблять догоджати і допомагати іншим людям в їх проблемах. Вони мають співчуттям. Маючи одного Раку народився в рік Дракона, Ви ніколи не залишитеся без поради чи підтримки. Рак Дракон дуже любить підтримувати інших.

У китайській міфології появу Дракона-Раку у Вашому житті також означає прибуття удачі. Це поєднання дає чесних, чуйних, уважних, прямих людей з високим рівнем толерантності. Коли вони починають близькі стосунки, вони пишаються своїми обов’язками. Вони стають чудовими партнерами, які будуть дуже завзято захищати своїх партнерів, сім’ю та дім.

Якщо Рак-Дракон захоче щось отримати, він буде використовувати весь свій шарм. Чарівність — ще одна сильна сторона людей народилися в цьому поєднанні, іноді їм не потрібно навіть слів, щоб чарувати оточуючих. Коли вони входять в кімнату, їх магнетизм відчувається відразу, тому вони ніколи не мають нестачі шанувальників. Вони амбітні і не бажають бути прив’язані лише до одного життєвому шляху.

Такий барвистий людина з неймовірною здатністю до адаптації має і кілька недоліків в своєму темпераменті. Він може бути надміру впертим, нетерплячим і іноді нетактовним. Але це всього лише спосіб випустити пар, що б не згоріти самому. Цим людям потрібно вчитися тримати себе в руках, так їм буде простіше добиватися успіху в житті.

Дракон знака зодіаку рак не проти політати в хмарах. Причому не тільки у мріях і так високо, що йому, швидше за все, не завадив би хто-то, міцно стоїть на землі. Але тільки в межах розумного. Коли йому не дають літати, він будує повітряні замки.

Рак дракон – самий миролюбний з цього року. Його характер настільки доброзичливий, що впливає не тільки на близьких, але і всіх оточуючих. Він відповідальний і терпимо. Як керівник і підлеглий дракон рак спокійно і конструктивно здатний сприймати як ляпи працівників, так і несправедливість начальства. А це, до речі, дуже рідкісна якість для людини.

Емоційно жінки і чоловіки дракони раки багаті переживаннями. Це трохи дивно – в силу того, що рак дракон схильний не лише до терпіння, але і до збагачення. Ще один плюс до тих якостей, що підходять не тільки йому, але і всім його близьким.


Залишити відгук