Овен Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Два енергійних астрологічних знака роблять таких людей, можна сказати, гіперактивними. Їх ентузіазм заразливий, але їм потрібно вчитися доводити розпочате до кінця. Егоїстичні і імпульсивні, Овни-живуть Дракони бурхливо і весело і можуть вести себе з людьми зверхньо і нахабно. У китайській астрології Дракон вважається потужним за своєю силою знаком. Люди, що народилися в цей час, отримують впевненість і ауру Дракона.

Людина, що народилася в знак Овна в рік Дракона, набуває велику кількість сміливості і елегантності. Овен-Дракон відрізняється дивовижним інтелектуальним підходом до життя, яке притягує до нього величезну кількість друзів і шанувальників. Він може буквально вражати своїм мисленням оточуючих його людей. Ці люди веселі і кумедні, і здається, що їх у них мало турбот в життя.

Чоловік Овен-Дракон як правило дуже інтелектуальний, творчий, швидкий в мисленні і дотепності. З усіх особистостей Драконів, цей ймовірно найвибагливіший в спілкуванні і часто має злим почуттям гумору, наповнений сарказмом. Вони не дуже цікаві, і не хочуть знати все про щось або про когось. Їм досить і неповного подання. Ці люди дуже люблять досліджувати і отримуючи свої гіпотези, не повідомляють про це нікому.

Цікавість все ж змушує Овна-Дракона цікавитися кимось або чимось. Вони схильні шукати людей, які трохи відрізняються по мислення і думку від свого власного. Ці люди люблять спілкуватися і тому будь-які потенційні друзі повинні бути готові до багатогодинний цікавої дискусії з Овном-Драконом. Задаючи питання і отримувати відповіді, ці люди можуть судити про Вас як про людину і який підхід до Вас застосуємо краще, тому розмова з ним завжди буде захоплювати Вас.

Овен-Дракон часто закохується і без проблем може будувати відносини з кількома людьми, перш ніж зупиниться на одній людині. Цим людям потрібні партнери, які також демонстративно повернуть таку ж кількість любові та відкритості, що дають самі Овни-Дракони.

Коли Овен-Дракон засмучений чи обурений, він може пропускати всі Ваші поради повз вуха. Якщо вони замислені або знаходяться в обуреному стані краще залишити їх у спокої. Вони самі здатні шукати власні рішення проблем і рідко приймають рекомендації від інших людей.

Овен дракон – людина з задатками сильної особистості.Він впевнений в собі, володіє діловими якостями і при цьому досить урівноважений. Дракон овен чоловік може здаватися практично суперменом, але це враження поверхнево. Сумніви, зрозуміло, властиві йому, як і будь-якій іншій людині. Разом з тим, він здатний вказувати шлях іншим, піднімати людей і заражати їх своїм ентузіазмом.

Дракон овен, навіть жінка, краще діяти за принципом «все або нічого». Він любить владу, самовпевнений і хоробрий, іноді до нерозсудливості. В боротьбі за свої права і гідності знак зодіаку овен, народжений у рік дракона, не знає меж – як в любовних, так і в дружніх і ділових відносинах.


Залишити відгук