Водолій Дракон — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Водолій додає Дракону спокій, ясність і здатність до самокритики, що зазвичай не властиво Драконам. Така людина винахідливий, доброзичливий, незалежний. Водолії-Дракони зазвичай привабливі і товариські, але в душі можуть бути песимістами. Їм може бути важко розслабитися. Іноді вони надмірно ексцентричні. У відповідності з древнім астрологічним мисленням народжені в рік Дракона люди володіють величезною кількістю успіху і багатства.

Поєднання Водолій-Дракона дає цим людям дар підвищеного почуття винахідливості. Це яскраві особистості часто володіють великою далекоглядністю і інтуїцією. Водолій Дракон може здатися, часто перебуває у власному маленькому світі своїх думок. Коли Вам потрібна людина з нестандартним мисленням, краще цього поєднання Ви не знайдете. Одна з основних особливостей цього знака в тому, що вони володіють фантастично творчою уявою.

Ці люди літають в хмарах частіше інших Драконів. Під впливом китайського знака, ці люди володіють містичними силами і шостим почуттям яке матеріалізується в світі у вигляді мистецтва або музичного таланту. Якщо такий Водолій в повній мірі використовує свій потенціал він може розраховувати на великий успіх. Ці люди люблять допомагати іншим, але коли справа доходить до них самих почуття гордості забороняє їм просити допомоги. Цим особистостям необхідні товариші які розуміють, хто буде підтримувати їх мрії та інтуїцію.

Проте дістати дружбу такої людини дуже не просто, їх довіра вимагає часу. Якщо у вас вийде отримати його в якості друга або коханця він стане самим лояльним товаришем і однодумцем. З усім цим інтелектом і дивовижним талантом передчуття представникам цього знаку все ж не вистачає впевненості в собі. Це може викликати у нього напади поганого настрою, але цього можна уникнути, адже ці люди найчастіше воліють спілкуватися з тими хто заохочує Драконовую інтуїцію, а не тих хто дискредитує її.

Дракон знака зодіаку водолій – волелюбний, артистичний і емоційний. Однак він далеко не завжди буває балагуром і душею компанії. Йому властиві часті зміни настрою – від ейфорії до пригніченості і депресії. Водолій дракон частіше за інших знаків «витає в хмарах». Цілі, які він собі ставить, часто настільки примарні, що досягнення їх навряд чи можливо в реальному житті. Але дракона водолія це категорично не влаштовує.Він змушений не зупинятися навіть на те, що ще не досягнуто. Найдивніше – це не означає, що він не правий.

Чоловік дракон водолій більшу частину життя проводить в пошуку, і це приносить йому більше задоволення, ніж що-небудь інше. Такої людини не надто цікавлять сім’я, близькі і рідні. І навіть жінка дракон водолій не прагне до домашнього вогнища. Для цих людей набагато важливіше їх «повітряні замки» і «вітряні млини», ніж звичайна земна життя.


Залишити відгук