Дракон Поєднання Китайської і Зодіакального Гороскопу

У Дракона надлишок здоров’я, життєвої сили, активності. Відкритий і чистий, як золото, він не здатний до дріб’язковості, лицемірства, лихослів’я, навіть до самої елементарної дипломатії. Хоча і не такий наївний, як добра Свиня, він довірливий і його завжди можна обдурити. Дракон чутливий. Часто турбується за помилковим причин. Його прагнення до вдосконалення робить його вимогливим як до себе, так і до інших. Він скрупульозний. Багато вимагає, але приносить набагато більше.

Дратівливий. Дракон нестриманий на мову, слова його часто випереджають думки. Разом з тим слід рахуватися з його добре або погано викладеним думкою, так як він дає корисні поради. Нестримний ентузіаст, він легко захоплюється. Гордец, різнобічно здібна людина, інтелігентна, вольовий, витривалий, великодушний. Його слухають, він впливовий.

Все своє життя Дракон не потребуватиме ні в чому. Зможе досягти успіху в будь-якій справі. Чи вибере кар’єру артиста, священика, воїна, лікаря чи політика, він завжди досягне мети. До нещастя, він з таким самим успіхом може піти на погану справу і виграє. У Дракона будуть великі труднощі в першій фазі його життя, тому що він вимагає багато від своїх близьких. Його артистичний темперамент послужить причиною багатьох проблем у другій фазі його життя.

Переважаючого своє оточення Дракона часто буде супроводжувати відчуття незрозумілості. Насправді ж їм будуть захоплюватися, його будуть слухатися. У нього важкий характер, він страждає від незадоволеності. Але він буде щасливий в останній фазі свого життя, яка принесе йому все, що він забажає. Це знак удачі, знак небесного могутності і самого благородного астрологічного впливу. Він символізує життя і зростання. Дракон приносить чотири благополуччя: багатство, чеснота, гармонію, довголіття.

Але кожна медаль має зворотний бік, і якщо виникає враження легкої долі у Дракона, не забудьте, що це ілюзія. Дракон постійно виблискує, але це блиск не настільки яскравий, що від нього можна осліпнути. Сила його особистості – тільки видимість. Він не існує реально – це тварина для параду, тип карнавальної фігури, безтурботної і могутньою.

У відповідності зі своїми бажаннями він буде вивергати вогонь, золото і воду, але його спалять після свята, і як фенікс, він знову буде відроджуватися з попелу для наступного свята. Це химерическое тварина. У любові він часто любимо, але сам любить рідко. У нього ніколи не буде любовного розчарування або горя. Разом з тим Дракон може бути іноді причиною драми і відчаю. Жінки цього знаку будуть користуватися успіхом.

Дракон рідко вступає в шлюб молодим, деякі навіть залишаються холостяками. На самоті він відчуває себе більш щасливим.

Є 12 можливих варіантів поєднань для східного знака зодіаку Дракон, по одному для кожного знака західного зодіаку.


Залишити відгук