Діва Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі люди добрі, але не обов’язково м’які, як всі Собаки. Вони більш критично ставляться до себе й інших і можуть боляче кусатися, якщо їх зачепити. Працьовиті, надійні і духовні. Люди, народжені під символом Собаки вважається знаходять їх дружелюбність і відданість. Усі культури світу визнають собаку дуже вірним супутником і символом вірної дружби. Так чоловіки і жінки Собака-Діва це дуже люблячий, уважний і розумний у діях та думках людей. Їх розумний характер допомагає бути найспокійнішими з усіх Дів. Вони дуже цінують компанії і спілкування з іншими людьми.

Діва-це Собака розумний і проникливий людина. Вони неймовірно швидкі в розумінні нових ідей і навичках, легко здатні передати їх іншим людям. Вони мають дуже вдумливий характер і ніколи не засудять. Ці люди дуже ефективні і добрі навички спілкування, здатні передавати інформацію або дати пораду, не стаючи при цьому покровительствующими. Ця здатність робить їм багато друзів і повагу.

Ці люди мають деяку обережність у відносинах, люблять проводити час обираючи свою другу половину, завжди прагнуть робити речі правильно. Вони виберуть собі партнера тільки якщо будуть впевнені, що їх любов повернеться в рівній мірі, що дають вони самі. Вдома вони люблять визначати місце для кожної речі і розбудовуються коли їх впорядковане розташування порушується. Вони отримують насолоду коли «возяться» в будинку або слухають музику, так вони просто розслабляються.

Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони часом можуть бути сплутані у свідомості або знаходиться в стані шоку. Тимчасово вони можуть втратити до вас всі довіру, заливатися сльозами. В такі часи їм потрібно багато уваги і співчуття. Характер собаки, народженої під знаком зодіаку діва, відповідає якостям позитивного бюрократа. Діви собаки спокійні, працьовиті, вміють керувати і завжди приймають виважені рішення.

Їх ставлення до колективу дружелюбно і справедливо. Єдине, що бентежить, – надто помітні особистість. По відношенню до них у собаки діви немає негативу, а швидше нерозуміння – як з подібного роду «нерівностями» можна співпрацювати.

Спілкуватися з усім незвичайним їм все подобається, але не з робочих питань. Тому в професії собака діва чоловік не надто процвітає, віддаючи перевагу займатися не головними, а побічними напрямками. З них виходять відмінні підлеглі і заступники.

Собаки діви жінки більш емоційні, ніж чоловіки, вони добре розбираються в мистецтві та шанобливо ставляться до будь-якої творчості. Навіть якщо вони вибирають шлях простого клерка, знаходять собі цікаве хобі: художнє вишивання, ведення щоденників, збирання колекції раритетів. У сексуальному плані поєднання собаки і діви може бути різним. Все залежить від ступеня сприйняття. Головне – не торкатися в момент близькості з такою людиною тему моралі.


Залишити відгук