Телець Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Собаки, народжені в місяць Тельця, поділяють його чутливу і конструктивну природу. Але вони також самі матеріалістичні з усіх Собак, а чоловіки можуть проявляти «статевий шовінізм». Собаки в китайській астрології відомі своєю відданістю, чесністю і дружелюбністю. Чоловіки і жінки Собака-Телець обдаровані цілеспрямованим характером і вірністю. Ці люди, як правило, веселі і дивляться на це життя з високим ступенем оптимізму і настороженості.

Ви рідко зустріти їх мріють, вони дуже спостережливі і не люблять пропускати повз себе абсолютно нічого, вони цікаві і навіть занадто. Їх постійна пильність та відповідальність робити їх ідеальними претендентами на будь-яку роботу, яка вимагає концентрації і точності. Вони мають нескінченне терпіння і витривалість. В особистих стосунках Собака-Телець готові до компромісів, це виключно люблячі люди які легко відокремлюють і розподіляють пріоритети у сфері свого особистого життя, роботи та інших зобов’язаннях.

Вони обожнюють саме почуття любові і чекають її. Коли вони закохані, здається, що вони трохи сяють. Ці люди бажають поділитися зі своїм партнером усім, своєю гнучкістю, увагою і розумінням, що допомагає сформувати в особистих відносинах дуже сильні родинні зв’язки. Не дивлячись на те, що вони є роботягами, вони все ж з нетерпінням чекають відпочинку. У них є безліч інтересів, які допомагають їм розслабитися. Вони не вибагливі їм подобається грати або повечеряти поза домом.

Люди в цьому поєднанні воліють проводити вільний час з розумом, а найчастіше зі своїм партнером. Ці люди люблять різноманітну їжу і цінують її різні смаки. Вони люблять експериментувати на кухні і часто стають експертами у приготуванні їжі.

Їх головні переваги вірність і відданість може стати їх головною слабкістю. Вони можуть бути дуже м’якими або не вірно спрямовувати свою відданість. Зазвичай це відбувається у молодої, недосвідченої життя. Однак якщо у них є хороші батьки ця тенденція може бути усунена повністю.

Одна з найголовніших рис собаки знака зодіаку телець – надійність. Вона з тих собак, які прив’язані до місця і його мешканцям. Телець собака шанує традиції, не зраджує ні начальство, ні членів своєї сім’ї. Єдине, що потрібно такій людині, – увага і турбота близьких.

Іноді собака телець втрачає зв’язок з реальністю. Володіючи здоровим консерватизмом, з віком вона стає обачною і розважливою. Вона дуже любить стабільність, щоб в азарті її втратити. Якщо таке і відбувається, то не більше одного разу.

Іноді чоловіка собаку тільця підводить зайва довірливість. Його ставлення до людей не передбачає підступності, звідси поверхневе ставлення до проблем і потрапляння в чужі пастки. І все ж дівчат тельців собак – «Хай краще обдурять мене, ніж я буду обманювати». Тому, як не дивно, їх рідко обманюють. Своїм доброзичливим характером собаки тельці, особливо жінки, привертають увагу оточуючих. Це люди, про яких говорять: «Вони роблять світ кращим».


Залишити відгук