Скорпіон Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі Собаки самовпевнені, агресивні і не дуже товариські, але в душі так ж милосердні, як і інші представники цього знака. Їм важче зберігати вірність коханим, тому що вони часто не можуть встояти перед спокусою. Будучи максималістами, Скорпіони-Собаки можуть служити як Богу, так і Дияволу з однаковим запалом.

Вважається, що Собаки володіють природним почуттям настрою оточуючих людей. Китайська астрологія описує цей символ як відданого і вірного соратника. Чоловіки і жінки Собака-Скорпіон це дуже виразні люди, які люблять догоджати іншим.

Скорпіон-Собака йде по життю зазвичай напідпитку. Вони привертають до себе друзів як магніт, а їх відкрита і демонстративна природа робить їх дуже популярними. Цим людям відмінно підійде робота яка буде орієнтована на людей. Вони із задоволенням працюють з дітьми і допомагають іншим, у них є відмінні навички сприйняття. Що б розслабитися ці люди зазвичай вважають за краще відпочити пару годин на дивані. Вони вважають, що релаксація має бути спокійною, приємною і безумовно не надто енергійної, тому вони не зацікавлені у спортивній діяльності.

Ці люди уявляють себе відкрито, сповнені виразом справжніх емоцій і тому вам не доведеться читати між рядків. Вони не складні люди, що ви бачите, так воно і є це допомагає їм формувати міцні зв’язки з друзями та партнерами. Ці чоловіки і жінки не особливо хороші фінансисти і можуть смітити грошима. Іноді вони надмірно щедрі і та щедрість може виходити з під контролю. Партнерам цих Скорпіонів слід стежити за їх купівельними звичками. Вони вибирають одяг яка виражає їх індивідуальність, і як правило мають великі колекції одягу і взуття. Воліють незвичайний декор в будинку.

Слабкість в особистості цих людей в їх сварливом характер, особливо коли вони перевтомлюються. Вони рідко кусаються, але якщо чимось засмучені можуть бути вельми неприємні в своїх словах. Вони не дуже поблажливі і рідко дають кому-небудь другий шанс.

Собака скорпіон ставиться до оточуючих з деяким недовір’ям. Вона підозріла і схильна у всьому помічати утиск своїх інтересів. Як правило, це надумано. Знак зодіаку скорпіон у поєднанні з роком собаки – настільки серйозний супротивник, що бажаючих позмагатися з ним практично не буває. Та й сенсу немає.

Скорпіон собака успішний в роботі, вміє швидко приймати рішення і наділений здатністю проникати в суть будь-якої, навіть найскладнішої ситуації. Таких не підсиджують, а бережуть, висуваючи на керівні посади. Правда, не на головні. В цілому ж собаки скорпіони швидше позитивні і вміють дружити. Якщо сильно не злити, на таку людину завжди можна покластися. У любові і чоловіки, і жінки собаки скорпіони непостійні. Те ж і з сексуальністю: маючи високий потенціал, вони здатні раптово холонути, втрачати інтерес до свого партнера і тут же вирушати на пошуки нового.


Залишити відгук