Стрілець Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Стрільці-Собаки жваво цікавляться різними культурами та світоглядами. Така широта розуму декому здається трохи «не від світу цього», але Стрільці-Собаки так само чутливі до питань справедливості, як і їхні побратими. Собака в китайській астрології вважається символом самим доброзичливим, спокійним, уважним і терпимим. Поєднання коли чоловік або жінка Стрілець-Собака дає привітних людей, самодостатніх, розуміють і позитивних. Цих людей досить легко впізнати, так як вони досить неформальны в більшості своїх манер поведінки.

Собака-Стрілець чарівні своєю прямотою і неформальністю. Вони дуже легкі в спілкуванні з ними надзвичайно легко говорити, ладнають з усіма людьми. Кожен хто вступає з ними в контакт починає краще виражати себе. Вони вільно показують свої емоції, їх настрій можна легко передбачити.

Це гнучкі і універсальні люди, раді працювати в більшості середовищ, які вміють робити все від простого до складного. Їм подобається працювати з іншими людьми і не схильні вибирати професію пов’язану з одиночної обов’язком. Вони працьовиті і завжди виконують свою справедливу частку роботи. Після роботи вони воліють їхати прямо додому, але іноді їх можна умовити провести вечір з друзями.

Особисті стосунки з цими людьми, як правило гармонійні завдяки їх шанобливого ставлення. Вони ніколи не будуть дратувати своїх партнерів під час розбіжностей, воліють справедливий компроміс. Ці люди віддають перевагу тихі і мирні, глибоко емоційні особисті стосунки. Трохи ревниві, віддані і вкручені.

Слабкість в особистості цих людей в тому, що не використовують свої можливості на роботі повністю, їм слід навчитися краще реалізовувати свій потенціал. Собака стрілець граціозна і витончена. Вона завжди у русі, пошуку, практично в польоті. Вона активна і динамічна, що її захоплює рух сам по собі, з цієї породи собак виходять хороші спортсмени і танцівники.

Стрілець собака емоційно розвинений, він екстраверт і не любить самотності. Йому подобаються і колективна робота, і спільний відпочинок. Вдачі швидше грайливого і легкого, ніж закритого і суворого. При цьому собака стрілець глибоко порядна і не вміє зраджувати й інтригувати. Незважаючи на зовнішню відкритість, ніколи не підпускає інших близько, вважаючи за краще тримати дистанцію.

І жінки, і чоловіки собаки стрільці мають високий сексуальний потенціал, які прагнуть реалізувати. Іноді це призводить до того, що їх вважають ненадійними і легковажними, хоча насправді це не так. Просто вони не терплять обмежень ні в чому, і в близьких відносинах, воліючи залишатися вільними.


Залишити відгук