Риби Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Дивна комбінація сильного розуму і слабкої волі. Всім Собакам властиво сумніватися в собі, але Риби-Собаки – чемпіони з сумнівам! При цьому вони наділені даром передбачення і вміють давати слушні поради іншим. Собака в китайській астрології вважається символом вкрай лояльним. Поєднання коли чоловік або жінка Собака Риби це люди дружні з творчим і швидким мисленням, піклуються про природу. Це веселі люди які володіють чуттям в організації чого-небудь. Їм подобається догоджати іншим людям, вони корисні і ввічливі особистості.

Собака Риби люди мають природне співчуття до інших людей. Їм потрібні партнери, які будуть розуміти їхні бажання і можуть бути корисними для них. Цим людям важко сказати НЕМАЄ. Це не дуже впевнені в собі люди, але і не особливо сором’язливі. Вони досягають своїх цілей не завдяки напору або гучного манері поведінки. Ці люди захоплюються читанням і використовують його як спосіб розширення своїх знань. Вони люблять все нове, що здатне навчити їх чогось, тому люблять розмови про поточні події.

Зі своїми друзями і партнерами вони будуть надійними, стійкими й уважні до почуттів. Вони не дуже легко прощають тих, хто зрадив довіру. У довгостроковій перспективі вони буду глибоко віддані своєму партнерові. Вони надають дуже велике значення вірності і лояльності. Як батьки це прекрасні вчителі, які виховують дуже яскравих дітей.

Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони можуть надто багато турбується про дрібниці або бути дуже серйозними. Вони дають поради і підтримку, але при цьому можуть забути про свої власні потреби. Собака, народжена під знаком зодіаку риби, – це глибока натура, яка вміє зрозуміти оточуючих і знайти підхід практично до будь-якій людині. Вона здатна примирити супротивників, знайшовши переконливі доводи і, звертаючись до їх кращим людським якостям, підвести їх до оптимального компромісного рішення.

Незважаючи на загострене почуття справедливості, собака риби реалізує його м’якою дипломатичній манері, а не з гучним і лютим гавкотом. Вона здатна на жертви і може без втоми допомагати іншим, навіть закинувши всі свої справи, якщо її попросять про допомогу.

Жінка собака риби чуйна, лояльна і дуже уважна до оточуючих – ніколи не забуде про свої обіцянки і проявить чуйність там, де треба, так як добре знайома зі слабкостями людей. Вона вміє цінувати не тільки свою, але і чужу свободу, чужі погляди і системи цінностей.

Чоловік собака риби також дуже поважає оточуючих, ніколи не стане нав’язувати власну думку та досить коректно поводиться в конфліктних ситуаціях. У риби собаки високий сексуальний потенціал, але він проявляється м’яко і спокійно і тільки тоді, коли є повна впевненість у партнері.


Залишити відгук