Ваги Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Витончені, інтелігентні і товариські, Ваги-Собаки найменш агресивні, тому більше, ніж інші Собаки, відкриті для компромісів. Часто бувають нерішучі у важливих справах, що стосуються їх самих, але при цьому славляться як дуже справедливі арбітри в чужих суперечках. Собака в китайській астрології вважається знаком дуже лояльним і вірним. в цих людях розвинені справедливість і дружелюбність. Чоловіки і жінки Терези-Собака дуже справедливі і неупереджені особистості. Вони позитивні і добрі.

Ці люди завжди пильні як під час роботи, так і під час відпочинку, завжди усвідомлюють нинішню ситуацію. Не дивлячись на те, що вони воліють працювати наодинці або в невеликих групах, вони досить легко адаптуються в будь-якому місці. Це сумлінні, відповідальні і надійні працівники. У них все добре у фінансовому відношенні, можуть накопичити на всі свої бажання в життя. Вони скромні покупці і завжди бажають бачити реальну цінність речі за свої гроші, вони завжди за якість продукції.

В особистих відносинах вони беруть і віддають таку ж кількість тепла. Ці люди дуже люблячі і уважні. Ці ж якості вони бажають бачити в своєму партнері. Вони не люблять сперечатися і конфронтації, так що життя з ними в основному хороша, особливо якщо вони відчувають, що їх люблять і цінують. Вони вміють бути пристрасними і спонтанними, завжди пам’ятають дати ювілеїв та інших моментів в особистих відносин.

Що б розслабитися цим людям потрібно змінити вид діяльності на щось інше. Вони зацікавлені в діяльності яка дозволяє дихати свіжим повітрям. Вони знаю і вміють використовувати вільний час з розумом. Вони люблять ходити, їздити, бігати або просто розслабитися в саду. Головна слабкість в особистості цих людей у тому, що вони піклуються про інших більше, ніж про себе, небагатослівні про свої проблеми. Піклуючись про інших і забуваючи про себе, він стають схвильованими.

Суперечлива натура собаки знака зодіаку терези, з одного боку, вимагає максимальної свободи, з іншого – потребу в керівництві. Якщо їй вдається знайти начальника, чий стиль керівництва ненав’язливий і поважає, вона здатна не тільки на гарну роботу, але й на подвиги. З появою такої людини собака ваги набуває внутрішню стабільність і мотивацію до роботи.

Собака ваги, будь то чоловік або жінка, товариська, доброзичлива і уважною, але іноді зривається, особливо якщо сприймає якісь ситуації як замах на свою незалежність. Якщо вона надає послуги комусь, то робить це тільки по своїй волі, а не з примусу. Відверта, не любить інтриг, може зло висміяти інтригана і буде намагатися вивести його на чисту воду.

Ваги собака чоловік сповнений внутрішньої гідності і поваги до себе та інших, з ним приємно мати справу. Але схильний до переоцінки своїх можливостей і може братися за справи, які йому не по плечу. В цьому відношенні він не надто надійний партнер, але ніколи не буде будувати підступи за спиною і залишиться щирим.

Всі представники знаку терези собака здатні довго працювати за ідею без матеріальної винагороди, в розрахунку на майбутні прибутки, а тому вони ідеально підходять для розвитку нових проектів. Ці люди не кинуть все на півдорозі, якщо у справі виникнуть труднощі, а будуть шукати вихід. Їх поради часто виявляються дієвими і, що важливо, своєчасними. У сексуальному плані собака ваги, особливо жінка, досить активна, але ця сторона життя рідко буває для неї головною.


Залишити відгук