Лев Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Самі прямих їх і чесні з усіх Собак, Леви-Собаки ненавидять, коли хтось намагається ними маніпулювати. Вони спонтанні, енергійні, для Собак незвично яскраві і навіть трохи егоїстичні. Іноді люблять домінувати у відносинах, що зазвичай не властиво Собакам.

Люди, народжені під китайським символом Собаки вважаються хорошими друзями і слухачам, «своєю людиною» справедливим і надійним лідером. Чоловіки і жінки Собака-Лев це люди твердо стоять на землі, серйозні, але, як і раніше, мають сильне почуття до пригодою і знає як отримувати задоволення. Це чудова суміш створює прекрасних людей з приємним характером.

Лев-Собака має реалістичний погляд на все, що вони роблять. Вони дуже проникливі в ситуаціях оцінки слів і виразів людей.Вони дуже уважні і добре реагують на емоції. Це уважні слухачі які не засуджують. Всі ці чудові характеристики роблять мирні і гармонійні стосунки в сім’ї.

Ці люди мають сильне почуття справедливості і терпіти не можуть будь-яку несправедливість, вони схильні мати високі моральні стандарти. Їх неупереджений і погляд повчальний закликає їх стати на захист людей яким пощастило менше. Часто ці люди обирають професію, де необхідно допомагати іншим людям. У вільний час ці люди люблять плавати, і по різному підтримувати свою форму.

Дім і сім’я для таких людей є дуже важливим місцем, тому вони завжди намагаються створити міцний фундамент. Ці люди готові довго і наполегливо працювати для досягнення своїх цілей, роблять вони це методично з ретельно розробленим планом. Часом ці люди забудькуваті, але завжди готові намагатися, щоб загладити свою провину. В особистих стосунках вони цінують лояльність і довіра, це задумливий і ніжний партнер.

Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони надмірно емоційні із-за несправедливості. В юності вони можуть бути занадто відвертими. Проте з віком вони вчаться контролювати цю слабкість і спалахи гніву. Вона нікуди не зникає, але стає більш м’якою і реалістичною.

Собака знака зодіаку лев — найчастіше ватажок зграї або хоча б пастух. Лев собака любить пасти, охороняти і управляти — бути в ситуації, в якій підпорядковуються всі її мудрим і далекоглядним командам. Собака лев завжди впевнена у своїй правоті. Ті, хто не розуміє такої очевидності, викликає у неї щире здивування. Тим не менш, всі її рішення відповідальні та справедливі.

І чоловіки, і жінки, народжені під знаками собаки і лева, здатні приймати правильні рішення в самій нелегкій ситуації. Вони поборники справедливості, чистоти рядів і не прощають зраду, на яку самі не здатні. Для досягнення мети готові на будь-які витрати — не тільки свої, але і чужі. У шлюбному союзі лев собака — не партнер, а глава сім’ї, незалежно від статі (чоловік це чи жінка), віку, розміру заробітку й соціального стану.


Залишити відгук