Близнюки Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі люди, яких Близнюки наділяють інтелектом, а Собака – почуттям справедливості, люблять теоретизувати про джерела світових проблем. Близнюки також роблять Собак більш нервовими і деколи навіть психічно нестійкими. Собака в китайській астрології відома своїм вірним і відданим характером. Чоловіки і жінки Близнюки-Собака це найбільш надійні люди з усіх Близнюків. Це доброзичливі, безкорисливі, чесні і справедливі люди. Здається, що вони можуть ладити з усіма.

Це дуже симпатичні люди, і мабуть надто м’які. Вони невпинно діляться своїм часом і терпінням і часом забувають про своїх особистих потребах. Це люди з високою моральністю і цінностями, їх норми і принципи допомагають їм приймати правильні рішення.

Це одні з найкращих друзів, на яких завжди можна покластися, вони завжди будуть там коли потрібна їхня допомога чи порада. В особистих стосунках це найдосконаліші і люблячі партнери, вони дуже багато дають і отримують від відносин, вважають їх дуже важливими.

Близнюки-Собака любить дотримуватися правил, організовувати і контролювати своє життя. Ці люди завжди доводять свої думки до кінця, оскільки вони ненавидять відмовлятися від них або не висловлювати. Вони воліють знати як предмет повинен виглядати в завершенні перш ніж приступати до справи. Їх любов до впорядкованості робить їх ідеальними працівниками в різних завданнях і роботі.

Вони дуже розумні і здатні робити кілька речей одночасно, люблять і цінують різноманітність — це допомагає їм придушити схильність до нудьги. Ці чоловіки і жінки володіють великим запасом енергії і неохоче припиняють роботу, яка ще не завершена. Не дивлячись на те, що це люди досить стійкі, є невелика слабкість в їхній характер — вони схильні тримати в собі те, що їх турбує, із-за чого у них можуть проявлятися спалахи агресії або зміна звичайного поведінки.

Знак зодіаку близнюки здатна заплутати навіть собаку. У союзі з ним вона не так прив’язана до місця, як інші. Ця собака з тих, хто любить одночасно і дах, і свободу. Близнюки собаки здатні багато переміщатися і змінювати спеціальності і роботу. У них досить легкий норов і гарне відношення з оточуючими, що робить їх комунікабельними.

І чоловіки, і жінки собаки близнюки часто не стримують себе якимись рамками і реалізуються в різних, часом протилежних областях. З них виходять як керівники, так і артисти. Близнюки собаки здебільшого самотні. Навколишній світ не встигає за їх прагненнями і змінами. Знайти собі супутника життя їм складно, тому вони захоплюються тими, хто близький їм не стільки по духу, скільки за відстанню. Від цього зв’язку їх часто бувають романтично палкими, але неміцними. Це не легковажність, а сум’яття духу – така собака завжди розуміє, що знаходиться в союзі з близнюками, які звуть її невідомо куди.


Залишити відгук