Козеріг Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Такі Собаки зазвичай консервативні та матеріально успішні. Часто вибиваються в «стовпи суспільства». У них загострене почуття боргу і відповідальності, і вони можуть любити займатися моралізаторством. У давній китайській астрології Собака вважається символом кращого друга зі спокійним, розумним і привітним характером. Поєднання коли чоловік або жінка Собака-Козеріг це люди відкриті в своїх емоціях, більш уважні і чутливі, ніж інші Козероги.

Козеріг-Собака це люди розумні, твердо стоять на землі, швидкі і рішучі. Вони позитивні і дивляться на життя з ентузіазмом. Вони погано переживають критику і приймають слова надто близько до серця. Вони впевнені і зібрані, не настільки амбітні. Їм не потрібна робота підвищеної складності, вони воліють звичайні спокійні робочі години.

Це домашні люди які будуть дбати про інтереси свого партнера в першу чергу, не жадібні. Вони не любителі грошей, але розуміють, що це необхідне зло, тому обережні з ними. Вони завжди мають заначки на надзвичайні ситуації. Люблять планувати заздалегідь своє фінансове майбутнє. У них є природне почуття обов’язку щодо правил та угод. Це робить з них прекрасних товаришів і друзів, здатними батькам.

В особистих відносин вони мають великий потенціал для вірності та відданості. У стосунках вони чесні, не критикують, вдячні та уважні. Вони не дають легких обіцянок і зроблять все, що б не порушити їх. Слабкість особистості цих людей у тому, що у них можна вкрай рідко знайти почуття гумору. Вони сміються тільки тому що сміються всі інші. Їм потрібен партнер, який зможе розвинути в них комедійну бік життя. Собака знака зодіаку козеріг – це прихильник закону, що охороняє світ від зла і насильства. А також від падіння моралі.

У козерога собаки суворі погляди на мораль і моральність, загострене почуття обов’язку і відповідальності перед оточуючими. Свою лояльність і доброзичливість він демонструє тільки своєму керівництву – за умови, що поважає його, а також тим, кому по-справжньому прив’язаний. Може, звичайно, полюбезничать, але далі слів зазвичай не заходить.

Перш ніж записати кого-небудь не тільки друзі, але і всього лише в приятелі, собака козеріг піддає людину суворої оцінки за своєрідною системою цінностей і координат. У підсумку такий відсів проходять небагато. В результаті – у них вузьке коло друзів, але всі надійні та перевірені. Найпоширеніша область, в якій собаки козероги, і чоловіки, і жінки, можуть досягти успіху, – це служба закону, з них виходять відмінні працівники правоохоронних органів.


Залишити відгук