Рак Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Раки-Собаки часто здаються холодними і байдужими, але насправді це одні з найбільш чутливих і вразливих людей. Вони дуже цінують сім’ю, але можуть бути власниками по відношенню до своїм коханим. Собака в китайській астрології вважається знаком співчуття і природної вірності. Чоловіки і жінки Рак-Собака це люди вивчають навколо себе доброзичливу ауру. Ці люди процвітають на справедливості і звичайно ставляться до інших так, як хотіли, щоб ставилися до них.

Рак-Собака-це люди дуже жалісливі, віддані і чують не лише власну точку зору, але і всі підстави для скарг людей. Вони ненавидять несправедливість і не будуть спокійно дивитися якщо вести по відношенню до них несправедливо. У відносинах з незнайомими людьми вони стають трохи інстинктивно обережними, тому на початку відносин вони ніколи не розслабляються. Вони можуть бути трохи сором’язливі перший час і, можливо, буде потрібно розговорити їх, що б вони розслабилися, але як тільки вони відчують себе комфортно почнуть вести себе невимушено.

Вони хороші слухачі, не засудять, дадуть вам неупереджені та практичні поради. Їх всебічна універсальність і здатність робити кілька речей одночасно робить цих людей популярними, у них ніколи немає нестачі друзів і союзників. Ці люди цінують дружбу і глибоку вірність і часто шукають у своєму партнері саме ці якості. Ці люди мають чудовий характер, єдина слабкість в їх особистості в тому, що вони часом уперті, примхливі і вимогливі. Проте всі ці якості проявляються тільки в період тривоги і занепокоєння.

Собака знака зодіаку рак може стати заручником своїх пристрастей. Вона здатна бігти куди завгодно і за що завгодно, лише б їй це подобалося. В цьому її сила і слабість. Будучи легким на підйом, рак собака не розгойдується при необхідності приймати несподівані рішення. Разом з тим, зрозуміти необачність таких ситуацій йому просто не приходить в голову. Побачив, захотів, зробив – і будь що буде. Собака рак уміє схоплювати ситуацію на льоту, що дозволяє приймати не тільки вдалі, але і справедливі рішення. Подібні якості, зрозуміло, не пропадають даром.

Жінка собака рак має ідеалістичним мисленням, але не проти потурати своїм слабкостям. Емоційна складова займає чи не найголовніше місце у житті таких людей. Будучи матеріалістами, вони можуть захопитися релігією, не забуваючи при цьому про всі існуючі розвагах.

Вміння спонукати інших заносить раку собаку настільки далеко, що вони здатні видавати за реальні погляди і ситуації свої власні фантазії. Спроби втілити їх у життя створюють цим собакам масу проблем, які, втім, вони вміють не помічати. Життєві перипетії цікавлять цих людей лише як щось супутнє їх пристрастей, захоплень і нахилів. З чоловіків собак раків виходять непогані письменники. Сексуально вони як мінімум цікаві, але чи створені для сімейного життя.


Залишити відгук