Овен Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

У багатьох відношеннях Овен врівноважує Собаку. Народжені під цими знаками менш серйозні і стурбовані і енергійніші, ніж інші Собаки. Але Овен може і посилити деякі Собачі якості. Овни-Собаки дуже рішучі і ідеалістичні. Собака як знак символізує чесність, вірність, надійність і дружній темперамент. Так чоловіки і жінки Овен-Собака дуже правдиві, відкриті і не прямолінійні. На відміну від багатьох інших Баранів ці люди скажуть вам правду, але вона буде найкрасивішою. Ці люди не люблять ранити почуття інших, тому вони, як правило, тактовні.

Під цим поєднанням народжується серцевий людина, але їх не легко обдурити. Вони можуть здаватися м’якими і легко маніпульованим, але вони дивно обізнані і проникливі. Ці люди мають надприродний дар бачити людей наскрізь, особливо тих хто намагається використовувати їх у своїх інтересах, відчуваючи доброту і терпіння. Вони інстинктивно роблять речі правильно, це шосте почуття яке підказує, що робити і сповіщає про людей з нехорошими намірами.

Ці чоловіки і жінки вибирають собі в друзі лише тих на кого можуть повністю покластися. Вони воліють мати кілька хороших друзів, ніж багато випадкових знайомих. Іноді вони можуть бути трохи сором’язливі і не так самовпевнені як інші Овни, тому самі чекають поки з ними заговорять, а не навпаки. Як тільки вони почнуть довіряти вам, то стануть надзвичайно віддані.

Їх природну цікавість змушує витрачати багато часу на отримання нових знань. Вони люблять відвідувати нові цікаві місця, розширювати свій кругозір вивчаючи і читаючи. В якості подарунка вони дуже цінують щось повчальне. У цьому поєднання часто народжуються любителі музики і часто розслабляються під неї.

Слабкість в їх особистості в тому, що вони часто покладаються на свої інстинкти і інтуїцію, особливо коли оцінюють людей і ситуації. Так вони можуть втратити хороших друзів або угоди, рідкісні можливості. З-за свій недовірливості вони можуть пошкодувати.

Собака знака зодіаку овен – суперечлива натура. Володіє безстрашним характером, але буває вкрай обережною, що часом нагадує нерішучість або слабкість. Насправді ж боязкість у собаки овна зберігається лише до тієї пори, поки не виникне справжньої загрози – честі, гідності або життя. Ця собака з тих, що не люблять, але не вміють ризикувати, особливо в скрутних ситуаціях.

У суспільному житті овен собака не настільки обережний. Любить бути в центрі уваги, не боїться галасливої юрби, в спілкуванні відкритий, легкий і розкутий. Завжди готовий прийти на допомогу, особливо якщо допомога не надто обтяжлива. Людей такого типу можна назвати справедливими.

І чоловіки, і жінки собаки овни мають здібності до комерції, але займаються нею не стільки вигоди, скільки заради свободи і задоволень, які вона дає. Романтика успіху їм ближче, ніж цифри. Питання цей досить принциповий – високі помисли займають не останню складову емоційного фону даного знака. Однак з подібними принципами бувають не тільки високі злети, але й болючі падіння. Собака овен сприймає їх без найменшого розчарування. Це її головна якість як у бізнесі, так і в особистому та навіть інтимне життя.


Залишити відгук