День Народження 9 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Сприйнятливі і наділені розвиненою інтуїцією Раки, які народилися 9 липня, поєднують в собі уяву з проникливістю і діють, спираючись на свої передчуття і враження. Ви породжуєте в уяві якусь ідею, а потім шукаєте шляхи втілення її в реальність. Ви товариські, чарівні, намагайтеся оточити себе людьми і легко заводите друзів. Володіючи твердими переконаннями, ви без коливань говорите те, що думаєте. Природа ідеаліста і почуття справедливості роблять з вас переконаного, відважного і безстрашного борця за права інших. Вас нелегко позбавити присутності духу або відвернути від поставлених високих цілей. В результаті ви отримуєте все, до чого прагнете.

Не дуже тверді і рішучі особистості, що народилися 9 липня, можуть страждати від таких недуг, як анемія, загальний занепад сил, депресія, та інших хронічних захворювань. Їх більш міцним побратимам слід побоюватися нещасних випадків і травматизму (схильність до цього криється в їх невгамовної допитливості та активності). Багато з тих, хто народився в цей день, мають звичку експериментувати над собою. Це проявляється у виборі екзотичних дієт і ліків, незвичайних форм фізичних вправ (якщо вони хочуть скинути вагу). Їх цікавить все нове, але все-таки не варто захоплюватися модними теоріями в області удосконалення людського організму. Експерименти в області дієти, мабуть, краще обмежити рамками «гарного смаку».

Народжені 9 липня володіють сильною уявою, що дозволяє розробляти незвичайні робочі гіпотези і до того ж втілювати їх у життя. Таким чином, вплив цих людей на навколишній світ дуже помітно. Багато з них прагнуть якомога краще дізнатися і зрозуміти сам процес життя і творення, проникнути в суть того, що відбувається, відокремити думку від об’єкта, а потім знову з’єднати їх. Важливим чинником-доданком успіху є для них майстерність, засноване на досвіді. Протягом всього свого життя народжені 9 липня виявляють підвищений інтерес до збігами, прихованим силам і таємниць природи, яким не існує пояснення. Більшість народжених 9 липня цілком задовольняються читанням про таємниці та загадки природи, але деякі йдуть далі і намагаються зробити щось для їх вирішення. Вони не упускають жодної більш-менш серйозної можливості, дарованої долею. У цьому сенсі вони опортуністи в самому кращому значенні цього слова — живі, відкриті та цілеспрямовані люди, з готовністю беруть участь у будь-яких подіях.

Знак Зодіаку 9 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до водяним знакам, які мають любов’ю до сім’ї, глибиною почуттів і сприйняття, мрійливістю, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Відповідає за дбайливість, виживаність. Планета сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за відсутність практичності, м’який характер.

В цей день народжуються Раки, яким доля надає дві протилежні можливості. Одна з них – цілеспрямована робота над розвитком своєї натури і набуття успіху, фінансового достатку. На цьому шляху удача і везіння будуть допомагати Раку-«дев’ятці». Раки-«дев’ятки» від природи активні, мають багату уяву, допитливий і допитливий розум. Ці якості змушують їх прагнути до пізнання непізнаного, займатися наукою, подорожувати, їздити в експедиції. Раки, які обрали шлях самовдосконалення, ставлять перед собою благородні цілі, відрізняються громадською активністю. Вони також дуже відповідальні і практичні, здатні чудово керувати робочим і сімейним колективом.

Жінки, що народилися 9 липня, у вищій мірі незалежні особистості, найчастіше саме вони є здобувачами в своїх сім’ях, а будучи приреченими на роль домогосподарок, здійснюють керівництво сімейним життям з-за лаштунків. Коли приходить час або з’являється необхідність очолити сімейний бізнес, вони без коливань беруться за цю нелегку справу. Якщо жінки, що народилися в цей день, виступають в якості ділових партнерів, вони завжди готові дати конструктивні пропозиції щодо того, як поліпшити ведення справ.

Часто народжені 9 липня змушені пережити цілу низку розчарувань і залишатися невизнаними протягом ряду років. В цей важкий період багато з них виробляють внутрішнє відчуття власної гідності та значимості. Однак не занадто сильні натури, народжені в цей день, будучи невизнаними, віддають перевагу усамітнення і замикаються у вузькому маленькому світі, створеному їх уявою, причому з нальотом роздратування і гіркоти. З іншого боку, більш рішучі особистості лише гартуються після невдач і подвоюють свої зусилля по досягненню мети. Народжені 9 липня горять бажанням дослідити, описати, обговорити з іншими все, що представляє для них інтерес. Їх невичерпне цікавість захоплює їх в найзагадковіші місця. Те, що інші називають дивним, для них виявляється значущим і гідним вивчення.

Народжені 9 липня можуть здаватися простими, нічим не примітними людьми, проте при більш близькому знайомстві вони відкриваються з абсолютно несподіваного боку. Народжені в цей день відрізняються чуйністю і чуйністю і ніколи не зрадять людини через забобони або брехливих ідей. А вся справа в тому, що народжені 9 липня самі формулюють для себе моральні принципи, і в кожній конкретній ситуації керуються виключно ними.

Чоловік Рак — народився 9 Липня

Чоловіки, народжені 9 липня — можуть пишатися такими якостями: такий кавалер — домашній, щира, прониклива, емоційна. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 9 Липня

Жінки, які відзначають день народження 9 липня, наділені такими гранями темпераменту: така дама — домовита, обережна, романтична. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 9 Липня

Тим, хто відзначає свій день народження 9 липня, дається можливість самим побудувати свій життєвий шлях. Але їм потрібно розуміти, що бути творцем власної долі – це дуже відповідально, адже те, в яку сторону поведе цей шлях, залежить виключно від них самих. Нести таку відповідальність цим людям допомагає їх знак зодіаку, який дає зелене світло їх будь-яким починанням, але тільки не таким, метою яких є особиста користь, – в цьому випадку меркантильність може обернутися проти них. Якщо ж вони будуть жити і діяти за законами добра, їхнє життя стане щасливою, а навколишній світ – краще. Завдяки дуже сильній уяві, яке допомагає народився 9 липня в розробці незвичайних гіпотез і втілення їх в життя, ці особи чинять значний вплив на найближче оточення. Серед них багато і таких, які виявляють прагнення вникнути в суть всього, що відбувається навколо, і досвідченим шляхом пізнати життєвий процес; і коли вони з’єднають цей досвід і власну майстерність, успіху їм не уникнути.

Матеріальне благополуччя – аж ніяк не єдине, до чого прагнуть народжені 9 липня знак зодіаку Рак, їм не чуже і духовний розвиток, оскільки Рак наділяє саме цих своїх підопічних високими моральними принципами і особливим інтересом до духовного світу. Крім того, народжених в цей день надмірно залучають всякого роду збігу, приховані сили і таємниці природи, які не мають пояснення. І якщо більшості з цих людей цілком достатньо просто знати, що подібні таємниці і загадки існують, то деякі з них вважають, що просто зобов’язані дати пояснення усього незвіданого, тому серед них багато шукачів пригод, мандрівників і дослідників.

Народжені 9 липня знак зодіаку Рак, користуються будь-якою можливістю, даної їм долею; вони готові брати участь у всіх подіях, які їм здаються гідними уваги. І практично все, за що вони беруться, приносить їм успіх і фінансову спроможність, що багато в чому досягається завдяки їх цілеспрямованості, відкритості, наполегливій праці і постійного прагнення самовдосконалюватися. При цьому навіть найвище становище, якого можуть досягти ці люди, не стане причиною необгрунтованих амбіцій і гордині. Вони ніколи не будуть перебільшувати власну значимість, оскільки є самодостатніми особистостями.

Відмінними рисами тих, хто народився 9 липня, можна назвати високо розвинене самосвідомість і соціальну відповідальність. Особливо яскраво ці якості проявляються у жінок, які, будучи особами діяльними і активними, здатні не лише виступати з ініціативою, але і відповідати за неї. З цієї причини саме вони, будучи відмінними діловими партнерами, нерідко стають головними здобувачами в сім’ї. При цьому все, що стосується домашнього господарства, теж не залишається без уваги: у таких жінок зразковий порядок в домі, і всі члени родини перебувають під їх пильним контролем.

Народилися 9 липня знак зодіаку Рак – це люди, на яких завжди можна покластися, вони не здатні зрадити людину заради облудних ідеалів або через забобони, а труднощі, з якими їм доводиться стикатися, роблять їх більш сильними і досконалими.

Любов і Сумісність

Ви товариські, чарівні і привітні. У любові і дружбі ви проявляєте чуттєвість, пристрасність і щедрість, а тому рідко буваєте в самоті. Незважаючи на свою незалежність, ви віддані друзям і родині, воліючи надійність і спокій родинного життя.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

З Раків, що народилися в цей день, виходять талановиті вчені у всіх областях науки, інженери, комп’ютерники. У бізнесі це надійні ділові партнери, успішні керівники і топ-менеджери. Раки вміють працювати в команді і завжди готові підтримати колег і партнерів радою і практичними діями.

Здоров’я і Хвороби

Ракам-«дев’ятки» може загрожувати нервове виснаження, анемія, депресії. Сильні натури справляються з цими хворобами самостійно. Раки цієї групи схильні ставити експерименти над собою: екзотичні дієти, нові ліки, лікувальні практики, інший раз вони просто ризикують. Але в більшості випадків експерименти, спрямовані на поліпшення здоров’я, вдаються. Є також небезпека травмування, нещасних випадків – до цього може призвести занадто сильна допитливість і висока активність.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті, сміливі, роботящі, незалежні натури. Вони енергійні, заповзятливі, їх безстрашність часом межує з безрозсудністю. Їм необхідно бути більш обережними, уникати травм, аварій, катастроф. Вони зможуть проявити себе в музиці, мистецтві, літературі.

Поради Ракам, Народженим 9 Липня

Головний рада Ракам-«дев’ятки» – не ризикувати своїм здоров’ям. В інших життєвих сферах їм треба ставити перед собою реальні цілі, не вита в хмарах. При невдачах слід проаналізувати їх причини, а сильна натура дозволить довго не сумувати, а отримати користь навіть з негативного досвіду.


Залишити відгук