Водолій Собака — Поєднання Гороскопів: Китайський & Зодіакальний

Ексцентричний Водолій і постійна Собака часто породжують великих індивідуалістів. В обох знаків – дуже специфічне світогляд. Водолії-Собаки по натурі служителі, хрестоносці і реформатори. Собака в стародавній китайській астрології вважається символом чесності, вірності і уваги. Поєднання коли чоловік або жінка Водолій-Собака це люди які мають ніжний і уважний характер.

Собака-Водолій мають грайливий дух, але в теж час вони можуть бути дуже серйозні і відповідальні. Вони роботяги які часом сприймають цю життя надто серйозно. Цим людям дуже важливі їх родичі і друзі так як в їх колі вони розслабляються і відпочивають. Вони не є демонстративні у своїх діях, і наприклад в громадських заходах часто сором’язливі. Вони по-справжньому не люблять бути в центрі уваги і напевно самі тихі і найменш вимогливі Водолії.

Ці чоловіки і жінки невибагливі у всіх своїх відносинах, чесні, вважають брехня етично неправильною. Мають високі стандарти, які будуть міцно захищати. Вони не люблять конфронтації але готові аргументувати свої слова, якщо знають, що праві. Ці люди чудові слухачі, які завжди готові підтримати вас. У них є особлива любов до чистоти, завжди бажають знати де і що знаходиться і віддають перевагу простору, чисте середовище для проживання. Будь хто бажає відносин з цією людиною повинен вміти підтримувати чистоту і організацію.

Слабкість в особистості цих людей у тому, що вони дуже легко провокуються і дійсно погано переживаються зрада. У них є особливо сильна ненависть до будь-якої несправедливості. Собака водолій – товариська, смілива і відкрита особистість з веселим характером і розвиненим почуттям гумору. Волелюбна і сповідує принцип «роби, що хочеш, поки це не шкодить оточуючим». При цьому не егоїстична і здатна на вірну та віддану дружбу і, що примітно, не вимагає нічого взамін. Вона безкорислива по натурі.

Водолій собака не любить втручатися в справи інших, але якщо просять про допомогу – відгукнеться і буде до кінця відстоювати інтереси близьких і просто знайомих, яких любить. Собака водолій, будь то чоловік або жінка, легка на підйом, швидко захоплюється і збирається в дорогу, особливо якщо чує про кояться беззаконня або який-небудь іншої несправедливості. Дуже активна в соціальному плані і часто зайнята громадською діяльністю, спрямованою на благо інших.

Собака знака зодіаку водолій стурбована майбутнім людства, і в її голові прокручуються грандіозні задуми, які вона прагне втілити. Водолій собака обожнює зміни, може запросто змінити не тільки роботу, але і сферу діяльності. І в новому колективі приймається активно пропагувати ідеї порятунку людства.

І чоловіки, і жінки собаки водолії досить незлагідні, мають характер індивідуаліста і десь навіть провокатора. Тим не менш, у відносинах не схильні розкидатися і якщо знаходять спільну мову з партнером, ця зв’язок триває все життя. Ці люди завжди намагаються знайти більшою мірою одного, ніж сексуального партнера.


Залишити відгук