Собака Поєднання Китайської і Зодіакального Гороскопу

Собака завжди неспокійна, завжди на варті, ніколи не відпочиває. Вона завжди напоготові, вона охороняє. Собака замкнута. Рідко виявляє свої почуття, хіба тільки в разі необхідності. Вперта до крайності і знає, чого хоче. Часто буває циніком, і її боятися за різкі і неприємні зауваження. У Собаки спостерігається прагнення потонути в деталях, критикувати з приводу і без приводу, систематично шукати якийсь розрив. Насправді – вона великий песиміст, який нічого не чекає від життя.

Собак завжди сміливо діє проти всякої несправедливості. Вона скептик, але її критичний розум, почуття гумору і незаперечна велич духу рятують її від дріб’язковості. Вона не любить збіговиська, натовп. В області почуття здається холодною, але це враження оманливе. Незважаючи на всі ці недоліки, у ній злиті і всі благородні риси людської натури. Вона лояльна, вірна, чесна, володіє розвиненим почуттям боргу. Можна розраховувати на неї: вона не зрадить. Краще, ніж хто-небудь, Собака може зберігати секрети, сама не любить сповідатися. Дуже скромна.

У неї дуже проста мова, іноді з працею висловлює свої думки. Володіє глибоким розумом, і ніхто не може так слухати, як вона. Собака вселяє довіру. Воно цілком виправдано. Робить все можливе для інших. Її відданість простягається аж до самозречення. Люди цілком заслужено поважають її.

Наскільки відомо, прихильники справедливості завжди були Собаками. Будь-яка несправедливість викликає у неї протест, і вона не заспокоїться, поки не зробить все, щоб виправити становище. Собака страждає, коли навколо нещастя, безробіття і війни. На щастя, Собака рідко встає на захист дурних справ. Це філософ, мораліст, людина не зацікавлений в грошах.

Вона великодушна і безкорислива. Незалежно від того, чи живе ця Собака на вулиці або в розкоші, в ній переважає інтелектуальний початок, і вона обходиться без матеріального комфорту. Навіть якщо вона ним користується, у неї немає схильності до шику. Однак, якщо їй знадобляться гроші, вона краще за інших зможе ними себе забезпечити.

Собака буде хорошим керівником в промисловості, активним громадським діячем, священиком, вихователем. На любовному поприщі вона завжди буде ідеально чистою. У неї прекрасні здібності до управління людьми. Будь-яке суспільство зацікавлене в висунення таких людей, бо ніхто не володіє такою працездатністю і прямотою, якою володіє Собака.

Три фази життя Собаки пройдуть під знаком непостійності. Неспокійне дитинство, важка юність, зрілий вік з нальотом скептицизму від невдач на роботі, старість, повна жалю про невиконаний. Собака, народжена вдень, відрізняється великим спокоєм, ніж Собака, народжена вночі. Завжди на варті, з навостренными вухами, вона буде гавкати і неуспокоится до тих пір, поки прибулець не піти. В любові вона також чесна і розумна. Протягом усього життя у неї будуть любовні труднощі, викликані, втім, її мінливістю і вічним неспокоєм.

Є 12 можливих варіантів поєднань для східного знака зодіаку Собака, по одному для кожного знака західного зодіаку.


Залишити відгук