Знак Зодіаку козеріг в Астрології

Значення Імені: Гірський козел піднімається в гору, вказує на прагнення піднестися

Козеріг Дати: 22 Грудня – 20 Січня

Символ Козерога:

Тип Знака: Земля – Кардинальний – Негативний

Планета Козерога: Сатурн

Щасливі Колір: Коричневий, Сталь, Сірий, Чорний

Щасливий День: Субота

Щасливі Числа: 1, 4, 8, 10, 13, 17, 19, 22, 26

Квіти Знака Козеріг: Гвоздика

Камінь Козерога: Гранат

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Бик

Знак Козерога розцінений як вершина Зодіакального кола, живе своїм тихим життям, здатний, однак, досягти приголомшливих успіхів, як в житті, так і в справах. Тим не менш, варто розрізняти два типу цього зодіакального знаку. Перший тип представлений гірським Козерогом, завжди піднімаючись вище і вище, він ніколи не зупиняється і не стримує свої пориви аж до досягнення вершини. Другий тип — домашній Козеріг, з відсутністю великої тяги до пригод, з вельми скромними амбіціями і часто яка задовольняється тим, що має, цей тип не зрушиться з місця по своїй волі до тих пір, поки його не підштовхнути.

І все ж, будь-який тип Козерога володіє неймовірним терпінням і завзятістю. Вони завжди досягають своєї мети, тому що знають, що навіть найдовша поїздка починається з єдиного маленького кроку і що перший крок завжди є найважчим.

Одна з важких проблем виникає на шляху таких людей це вибір правильного балансу між роботою і приємним проведенням часу, в іншому випадку поворот у бік роботи може призвести до повного виснаження, а поворот в бік задоволень — до деградації особистості Козерога. Постійно піднімаючись по сходах успіху, Козеріг рано чи пізно зустрічає нові завдання і нові горизонти, відкриває для себе нові можливості. І навіть зустрічаючи непереборні труднощі на своєму шляху, люди, народжені в знаку Козерога, не згортають з нього і не відмовляються від своїх амбіцій.

Правляча планета Сатурн гарантує, що Козероги їх найкращому вираженні, є честолюбними, практичними, відповідальними і чудовими організаторами. Насправді дуже часто зустрічаються Козероги, чиє життя складається лише з однієї роботи, але це не робить їх смутними або похмурими людьми. Козероги мають оригінальне почуття гумору, яке проривається у найбільш несподівані моменти. Їх мотивації в життя — успіх, гроші, статус, влада і як не дивно — любов. За своєю природою Козероги обережні, у тому числі і заводячи нові любовні стосунки, але як тільки вони відчувають себе в безпеці з партнером, прохолодна зовнішність тане, щоб показати чутливе і лояльне серце. Такі люди — надійні друзі, на яких можна покластися не лише у звичайній ситуації, але і у важкі часи.

<-IMAGES->

що Народилися під знаком зодіаку Козеріг — досить важкі в спілкуванні люди: у них є своя точка зору на все, і переконати їх практично неможливо. причому система цінностей формується ще в ранньому дитинстві. У Козерогів сильна зв’язок з корінням, тому вони шанують предків, шанують традиції і неохоче змінюють звичний уклад життя.

Існує 2 типу Козерогів. Перші — гірські, вони завжди прагнуть вгору, і тому завдяки своїй впертості досягають чималих успіхів у кар’єрі. Вони більш імпульсивні і навіть досить мобільні, адже схильному до збереження існуючого порядку справ Козерогові зміна обстановки дається досить важко. Другі ж — з козероги. У них куди менше амбіцій, і вони готові задовольнятися тим. що є. Зате наявне вони бережуть: уважно і навіть ревно ставляться до близьким людям, ощадливі з речами, обережні в словах і вчинках.

Сильні сторони Козерога

Народжені під знаком зодіаку Козеріг завжди йдуть до наміченої мети, якою б вона не була. На їх слово завжди можна покластися. Народжені під знаком Козерога дуже щирі люди, хоча від малознайомих свої почуття і намагаються приховувати. Народжені під знаком Козерога люди практичні, кропотливы, уважно відносяться до дрібниць. Часто бувають перфекціоністами. Тяга до пригод у таких людей практично відсутній, зате вони як ніхто інший цінують домашній затишок.

Перш, ніж почати нову справу, Козероги ретельно його обмірковують, тому результат завжди виходить саме той, якого вони очікують. За це Козерогів цінує керівництво: мало кому ще під силу ті завдання, за які візьметься Козеріг. Є підмогою в спілкуванні з керівництвом ще й гиперответственность. Зарекомендувати себе з кращої сторони у Козерогів виходить легко і навіть витончено.

Нерідко Козероги стають хорошими організаторами: вони грамотно делегують обов’язки членів команди і здатні бачити загальну картину. Великою підмогою в цьому є здатність стежити за кожним гвинтиком системи і контролювати його роботу, причому вони можуть керувати як шкільним проектом, так і величезної транснаціональної корпорацією або навіть величезною країною (до речі, Йосип Сталін, по суті вдихнувши життя в промисловість СРСР, був народжений саме під знаком Козерога).

Слабкі сторони Козерога

Впертість, деколи приводить до настільки значним результатами, часто грає проти представників родини Козерогів. Особливо це позначається в особистих відносинах: відстоюючи свою точку зору. Козероги можуть запросто образити людину. Схильність до емпатії не відноситься до переваг Козерогів. Їм важко приймати нові ідеї: вони часто сприймають їх як блюзнірське замах на старі підвалини і традиції.

У будь-якій справі найважче Козерогам зробити перший крок, особливо якщо вони не впевнені в доцільності робити це. Хоча варто тільки почати — і справу, будь то робота, відносини або особистий проект, закипить у Козерога в руках.

Багато Козероги стають трудоголіками, з-за чого у них не залишається сил на близьких людей. Тому важливо допомогти їм знайти баланс між кар’єрою та особистим життям. І тоді вони віддячать домочадців своєю любов’ю, турботою і готовністю допомогти.


Залишити відгук