Рак Знак Зодіаку в Астрології

Значення Імені: Рак (краб) — символ руху назад, консерватизму і традицій, будинки і сім’ї

Рак Дати: 22 Червня – 22 Липня

Символ Раку:

Тип Знака: Вода – Кардинальний – Негативний

Планета Раку: Місяць

Щасливий Колір: Помаранчевий, Білий

Щасливий День: Понеділок, Четвер

Щасливі Числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25

Квіти Знаку Рак: Акант

Камінь Раку: Рубін

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Коза

Народжені під знаком Рака люди, якими керує таємнича Місяць, є однією з загадок зодіаку. Справедливо сказати, що більшість Раків є цілою купою неймовірних протиріч. Жалісливі і піклуються про друзів, сім’ю і про своїх улюблених Раки, все ж можуть довести до будь-якого нервового зриву своїми ревними зауваженнями і практично ніколи не припиняються примхами.

Привабливо-ексцентричні з одного боку, Раки екстремально ревно ставляться до того, як вони виглядають в суспільстві і в очах інших. Як і їх астрологічний символ, Раки можуть здаватися твердими, черствими і нечутливими до оточення, однак, під товстим панциром знаходиться м’яке, чуттєве і ніжне створіння. Зрештою, всі Раки — діти Місяця, покровительки всіх закоханих.

Так само, як Місяць зазнає безліч змін, від слабкого місяці до повної фази, так і Раки, протягом усього життя, проходять через свого роду різні фази змін, набираючись досвіду і знань. Життя не зупиняється для цього знака зодіаку, які навіть якщо Раки залишаються на одному місці, вони живуть у своєму світі, в океані внутрішніх емоцій.

Їх зв’язок з Місяцем, часто позбавляє можливості адекватно реагувати на зміни, що відбуваються в навколишньому світі, а багато чого, що відбувається у світі, може повернутися з ніг на голову за лічені секунди. Їх життя схоже на американських гірках, не залишає їм іншої можливості, як жити справжнім моментом, але ця особливість — частина їх чарівності.

Любов і романтичні відносини є головною ланкою в житті Раку, звичайно, варто відзначити, що із-за деякої потреби у забезпечені тили, іноді, піднесені почуття ділять перше місце з матеріальним добробутом, та все ж зауважимо, що жоден інший представник зодіакального кола нездатний, настільки серйозно, відноситься до любовних відносин як Рак. Ніхто інший не переживає так щиро при втраті коханої людини. З їх мінливою природою, Раки чарівні, таємничі, і ще раз чарівні. Цей знак — один із самих чарівних і як тільки їхні чари досягло вас, вони будуть вам найбільш привабливими і бажаними компаньйонами.

Люди, що народилися під знаком Рака, дуже чутливі й емоційні. Чутливість Раків настільки висока, що вони постійно потерпають перепадами настрою, а від сильних переживань можуть навіть захворіти. Меланхолія досить часто відвідує Раків, але і радіти вони теж вміють добре. Взагалі Раки — це люди, які все емоції виявляють в максимальній їх формі. Але при цьому далеко не завжди вони можуть демонструвати всі свої почуття оточуючим, вони можуть бачити лише незначну їх частину.

Боячись показувати свої почуття і вразливу душу, Раки ховають себе у своєрідний панцир холоднокровності, по-справжньому відкриваючись лише близьким людям. Часто Раки недооцінюють себе, і для підняття самооцінки їм обов’язково потрібні компліменти та слова підтримки від інших.

Раки дуже добре розуміють інших людей, співчувають, співпереживають. Вони обов’язково прийдуть на допомогу людям, які потребують цього, особливо, якщо справа стосується рідних. Знак зодіаку Рак — це дуже сімейний знак, при цьому у людей, народжених під цим знаком сильно розвинений батьківський інстинкт. Їх тягне до предків, до несучасним речей і т. д.

Позитивні риси Раку

Раки — це майже завжди лідери, причому вони не бояться навіть найскладніших справ. Поставте Раку на чолі команди, і він гідно приведе її до мети. Крім того, Раки володіють достатнім завзятістю, яке стає незамінним супутником у вирішенні поставлених завдань. Також варто відзначити і таку позитивну рису, як терпіння, яке дуже виручає Раків в складних ситуаціях. А ще Раки мудрими, працьовитими й ощадливі.

Негативні риси Раку

При всіх своїх позитивних якостях, Раки мають багато страхів і стають їх жертвами. Вони постійно ставлять собі якісь обмеження, які потім доводиться долати. Раки дуже болісно сприймають критику і навіть можуть неадекватно реагувати на зауваження на свою адресу.

не Можна назвати плюсом і те, що настрій Раків нестабільно. воно постійно «скаче»: тільки що Рак плакав. і ось він вже заливисто регоче. Крім усього іншого. Раки ненавидять визнавати власні помилки і «приставити до стінки» людей цього знака не так-то просто.


Залишити відгук