Камінь Діви

Знак Діви відноситься до шостого за рахунком знаку зодіаку. В основі глибинних прагнень – стихія Землі. Разом з тим, однією з основних властивостей знака є непостійність і мінливість. Важливими рисами, що характеризують Дів, є практичність, акуратність, а іноді зайва скромність. Планета, яка має найбільший вплив на представників цього знака – Меркурій. Головна слабкість Дів – їх свого роду скутість. Вони немов чекають моменту, щоб по-справжньому розкритися, але не забувають при цьому жити в реальному світі. Разом з тим, в більшості своїй вони інтроверти.

Талісмани Діви – все те, що допомагає компенсувати недоліки і слабкості, властиві цьому знаку, а також те, що приносить йому щастя й удачу. Це і магічна захист від шкідливих впливів (псування і пристріту), заслін від поганих людей на життєвому шляху, від нечистої сили і багато іншого. Одним з талисманных каміння для Дів є Сапфір.

Символ непорочності Діви і символ цнотливості сапфір – як ніби створені один для одного. Розбірливі абсолютно в усьому, починаючи від їжі і закінчуючи оточенням, Діви зі своєю тверезістю і відсутністю ілюзій здатні досягати всього, чого захочуть. Сапфір для Діви – гарний союзник в її здатності міркувати і вникати в суть речей. Непростого характеру, постійно прагне до вдосконалення, самоцвіт посилить силу волі і зміцнить авторитет.

Природну стриманість і скромність Діви камінь сапфір прикрасить безкорисливістю і духовним ростом. В спілкуванні з людьми він допоможе їм стати більш привабливими, пом’якшуючи властиву їм сухість і категоричність. Допомагаючи у навчанні і пізнанні, в активній діяльності, сапфір Дівам сприяє інтелектуальному розвитку, яке триває у цього прагматичного знака все життя. Розсудливі і спокійні представники земної стихії з чистими помислами і цілями, серйозним ставленням до життя знайдуть в талісман-сапфірі захист від меланхолії і сумнівів.

Сили хризопразу сильніше, якщо він оправлений в срібло. Золото і нефрит — небажане поєднання, так як нефрит в цьому випадку втрачає свою силу. В намисті і браслетах перли матиме більшу дію. Малахіт, оправлений в срібло або мідь, принесе жінці – Діві велику користь.

Наймогутнішим оберегом і талісманом для Діви є срібне кільце на середньому пальці, інкрустоване смарагдами або сапфірами.

Авантюрин здатний подарувати жінці-Діві гарний настрій і позитивні емоції, а ще позбавити від недуг. Сережки з агатом зроблять жінку-Діву більш м’якою і захищеною від неприємних випадковостей. Селеніт в кільці здатний надати допомогу під час стресу і дарувати молодість. Жінка-Діва оцінить допомогу нефриту – він зуміє налагодити особисте життя, так і здоров’я. Хризопраз послужить успіху в навчанні. Прикраси з сапфіром надасть допомогу в боротьбі з хворими нирками.

Хризоліт навчить Дів бути менш категоричними, підвищить їх привабливість в очах суспільства, а також позбавить від зайвої консервативності, яка заважає представникам цього знаку рухатися вперед. Цей камінь буде сприяти інтелектуальному розвитку, навчання і здобуття нових навичок і знань. Хризоліт допоможе Дівам проявити себе.

Підтримати добрі стосунки в родині категоричним Дівам допоможе яшма. Цей же камінь зуміє навчити представників сильної статі цього знака жити в світі з оточуючими і додасть їм для цього сил. Яшма зуміє зробити занудних і балакучих Дів більш мудрими і привабливими, а також посприяє у навчанні та інтелектуальному зростанні.

Сапфір не дозволить чоловікам-Дівам постійно хмуритися і бурчати, що зробить їх більш цікавими і привабливими в очах оточуючих. Ще цей камінь здатний допомогу представникам цього знака у пізнанні нового.

У практичній діяльності, а також у спілкуванні з оточуючими людьми Дівам допоможе лазурит. Саме цей камінь спонукає представників даного знаку стати більш відкритими у відносинах з близькими людьми – рідними, друзями і другою половинкою. Лазурит зуміє згладити непорозуміння, яке виникає внаслідок надто різних цінностей і світогляду. За допомогою цього каменю Діви зуміють прислухатися до думки інших, стати комунікабельнішою і життєрадісніші. Також цей камінь здатний принести удачу в справах.


Залишити відгук