Камінь Тільця

Тельці відрізняються м’якістю і волелюбністю, перебуваючи під впливом Венери. Вони дуже ревно ставляться до збереження свого тілесного та душевного комфорту, з готовністю платять за нього будь-яку ціну, якою б високою вона не була. Люди, народжені під цим знаком, є великими естетами, вони люблять красиві речі, твори мистецтва, архітектури.

Завзятості Тельцям не займати. Воно допомагає їм у досягненні цілей, якими б віддаленими вони не були, надаючи при цьому стійкий опір всьому, що може перешкодити. Завдяки такій якості вони стають хорошими керівниками, підкорюють все нові і нові вершини. Це самий працьовитий знак. Кожен знак зодіаку має своїми каменями, які приносять йому удачу. Те ж саме можна сказати і про Тільце. Для людей цього знака каменем-талісманом може стати будь-який, який має відтінок блакитного або зеленуватого кольорів.

Камені Тельця допомагають йому справлятися зі своїми недоліками. Оскільки Тельці дуже близькі до природи і її природним кольорам, зелені відтінки смарагду зачаровують своєю красою. Смарагд допомагає Тельцю тим, що надає йому мудрості і проникливості, які разом з невід’ємними рисами характеру Тільця наближають успіх і винагорода за досягнення мети. Смарагд дарує Тельцю радість і веселощі, душевну гармонію і надію, такт і великодушність, талант і витонченість, красномовство без тіні фальші і почуття власної гідності.

Смарагд зберігає любов, він стає яскравішим, коли любов спалахує в серці, і розколюється при порушенні обітниці вірності в коханні. Він зміцнює пам’ять і стримує згубні пристрасті. У середні століття його підвішували в головах ліжка, щоб прогнати погані сни і розвіяти тугу. Однак смарагд допомагає тільки чистому, духовно досконалій людині. Брехливим і злому він приносить нещастя. Дія смарагду досягає найбільшої сили під час повного місяця.

Бірюзу, здавна вважалася «дівочим» каменем, люблять багато дівчат. Незаміжнім дівчатам привернути коханого допоможе небесно-блакитний мінерал. Схований у складках плаття, шматочок бірюзи врятує дівчину від легковажних вчинків і допоможе вберегтися від обману.

Зелена бірюза допомагає заміжнім жінкам зберігати в будинку спокій і достаток. Самоцвіт зеленого відтінку є символом здоров’я і родючості, тому він необхідний у родині, де мріють про дитину.

Кахолонг – в перекладі «Молоко священної корови», притягальний і загадковий перловий агат, астрологи рекомендують жінкам, що чекають дитину. Допомагає хорошому протіканню вагітності, легких пологів і здоров’ю матері та новонародженого. Як би підтримуючи народну приказку: «Бог дав дитину, Бог дасть і на дитину», сприяє тому, щоб в сім’ї з маленькими дітьми водилися гроші.

Чорний агат – сприяє концентрації здібностей, допомагає виявити прихований потенціал. Щасливий амулет для ділової людини.

Амазоніт – також принесе своєму власникові матеріальне благополуччя, впевненість у прийнятті рішень, допомагає впоратися з нерішучістю.

Сардонікс – різновид оніксу оранжевого або бурого кольору. Розвиває дар переконання, допомагає в спілкуванні зі слабкою статтю. Для самотнього Тільця цей камінь – справжня знахідка. Самоцвіт терпіти не може невлаштованості і обов’язково знаходить пару поодинці.

Циркон – незважаючи на популярність у слабкої статі, є дуже «чоловічим» каменем. Надає рішучості в пошуках істини, викриття обманів і інтриг. Прямолінійних оберігає людей від наклепу і суперечок. Брехунам заважає у здійсненні підступних задумів, і цим теж береже їх, не дозволяючи грузнути у брехні.


Залишити відгук