Камінь Вересня

Камені виліковують хвороби, оберігають від негативної енергії і просто дарують чудовий настрій. Як же підібрати камінь для себе і як поєднувати камені між собою? Багряні ягоди, пожовкла листя, дрібний дощ рано вранці — це пейзажі ранньої осені. Представляючи їх, легко зрозуміти палітру осінніх квітів. Картини туманного ранку змінюються сирими пейзажами. На їх фоні стовбури дерев здаються майже чорними, а листя надзвичайно яскрава. Вересень ще не пахне морозами, а ночі вже холодні. Зате до обіду сонячні промені палять як влітку.

Вересень знаходить відображення в яскравих каменях. Камінь, що відповідає місяцю народження у вересні – Сапфір. Довіра і чистота прийдуть до носія цього каменю. Існує повір’я, що чим яскравіше блиск каменю, тим сильніше його позитивні якості. Він також дає своєму щасливому володареві корисне передбачення майбутнього.

Сапфір – один з найвідоміших і найкрасивіших дорогоцінних каменів. До сапфірів відносять корунди глибокого синього кольору. Правда, раніше сапфірами називалися всі дорогоцінні камені синього кольору. Були навіть особливі назви. Наприклад, «бразильський сапфір» — це насправді дорогоцінний камінь турмалін, а «водяний сапфір» — це кордієрит. Проте відмінність цього сапфіра в його твердості. За однією з версій, навіть саме слово «сапфір» походить від вавилонського «сипру», що означає «дряпати» (натяк на твердість цього дорогоцінного каменю).

Але за іншою версією, слово «сапфір» зобов’язане грецькому «sapfeiros», що перекладається як «синій» — відмітний знак сапфіра. Хоча, насправді сапфіри бувають фіолетовими, рожевими, зеленими і жовтими. На Русі сапфір отримав ще одне ім’я – «лазоревий яхонт». Найбільш цінними вважаються сапфіри прозорі (такі в природі дуже рідкісні). Найкращі сапфіри добуваються в Індії і Австралії. Однак сапфір сам по собі дуже дорогий дорогоцінний камінь. Кращі екземпляри можуть оцінюватися до 4000 доларів за один карат (!).

Деякі найбільш відомі сапфіри мають навіть свою долю. В Алмазному Фонді Росії зберігається сапфір в 258 карат. Інший сапфір («Сапфір Святого Едуарда») займає почесне місце в центрі хреста Державної імперської корони у Великобританії. На цій короні є й інший великий сапфір (на потиличній частині корони). Нерідко сапфіри можуть володіти оптичним ефектом астеризма, що додає їм додаткову цінність.

Магічні властивості сапфіра. Здавна сапфір вважається символом мудрості. Також цей дорогоцінний камінь допомагає своєму власникові відчути сказану брехня (єгипетські жерці навіть вирізали на сапфірах символ «Істина»). У багатьох країнах сапфір визнаний і як королівський камінь (іноді навіть божественний), і йому приписують властивості впливати на час, допомагають перемогти, живлять власника енергією життя. А зірчасті сапфіри вважаються символом Космосу і астрального світу, де є гарними помічниками й захисниками для астрального тіла людини або його душі.

Лікувальні властивості сапфіра. Насамперед треба відзначити, що чим більш власник сапфіра буде цнотливим і люб’язним, тим сильніше камінь стане проявляти свої лікувальні властивості. Сапфір навіть отримав окреме особливе ім’я – «камінь черниць», за те, що за повір’ями, цей дорогоцінний камінь оберігає невинність. Сапфір допомагає при безсонні, застуді, астмі, болях у спині, хворобах серця і знижує тиск. Також сапфір добре заспокоює нерви. А вода, настояна на сапфірах, допоможе очам.


Залишити відгук