Камінь Скорпіона

Скорпіон — один з найбільш ексцентричних, норовливих знаків, нерідко по своїй природженій натурі скептично налаштованих до будь-яких проявів «надприродного». Найчастіше те, що виходить за рамки логіки і холодного розрахунку, цей епатажний знак схильний розцінювати як незрозуміле, а отже, і непотрібне.

За своєю природою всі Скорпіони наділені харизмою і видатними здібностями в області тонких енергій. Незважаючи на неабиякий потенціал, далеко не всі Скорпіони здатні опанувати дарованою богом енергією, направивши її в потрібне русло. Саме для цього і існують предмети камені-амулети. Амулет — річ строго індивідуальна — призначена для конкретної людини з урахуванням його якостей і особливостей.

Астрологи вважають, що містичний топаз – листопадовий камінь, тому ідеальний для Скорпіонів. Це думка єдине і для древніх оракулів, і для сучасних провісників. Також вони зійшлися на думці, що топазовые прикраси Скорпіонам носити просто необхідно, адже, часто впадаючи в крайнощі, люди цього знаку Зодіаку потребують відновлення балансу і допомоги у прийнятті правильного рішення. Особливо розсудливості та мудрості не вистачає молодим Скорпіонам. А отримати її вони можуть ззовні за допомогою самоцвіту.

Коли Скорпіон стає незалежним, суперечливим, некерованим і його самовпевненість переходить всі межі, з’являється необхідність миритися, відновлювати стосунки, налагоджувати колишні контакти. У цей час саме цей мінерал дозволить примиритися з людьми, уникнути стресових ситуацій і взяти себе в руки. Так як Скорпіон володіє величезними можливостями і перспективами в самовдосконаленні, то таке бажання рано чи пізно з’явиться у кожного, хто народився під цим знаком.

Топаз, оправлений в метал білого кольору, допоможе впоратися з природним скептицизмом Скорпіона, навчить бачити підказки долі і розвине інтуїцію. Самоцвіт не дасть жінці-Скорпіону йти на поводу у маніпуляторів. Топаз допоможе представницям прекрасної статі зберегти молодість.

Сапфір допоможе жінці-Скорпіону позбутися від вантажу минулого, так як представники цього знака досить довго не можуть відпустити їх відбулися події, якщо вони мали сильну емоційну навантаження. Самоцвіт допоможе відпустити тривожні і непотрібні думки, які отруюють життя власнику каменю. Сапфір зробить господиню більш поступливою, згладить жорсткий характер, допоможе налагодити контакт з оточуючими, погасить спалаху негативних емоцій і гніву.

Аметист допоможе жінці-Скорпіону керувати своїми емоціями. Талісман у вигляді аметисту здатний вселити власниці мудрість, поліпшити пам’ять. Слід пам’ятати, що відправляти аметист можна тільки в срібло.

Самоцвіт, має багряно-червоний або яскраво-червоний відтінок – гранат. Він також може бути коричневим, жовтим або зеленим. Цей камінь – найкращий подарунок для другої половинки, так як він вважається каменем любові. Гранат підвищить увагу жінки-Скорпіона, думки і наміри зробить ясними й чистими. Самоцвіт врятує від мігрені, болю у горлі і слабкості. Шкірні захворювання вилікує коричневий або жовтий гранат.

В якості талісмана юним Скорпіонам, які ще не набралися розсудливості та мудрості, буде корисний топаз. Мінерал допоможе Скорпіону відновити емоційний баланс, послабить суперечливість, упертість, небезпечну у спілкуванні з людьми самовпевненість свого господаря, а також підсилить проникливість. Топаз зуміє навчити Скорпіона вдосконалюватися і пізнавати себе, направить енергію власника в бік розвитку, відведе від нервових зривів і стресу.

Берил звільнить Скорпіона від накопичених негативних емоцій, що допоможе в контролі спалахів гніву. Талісман у вигляді берилу нагадає власнику про властивий йому вміння розуміти і піклуватися про інших, не дасть нашкодити кому-небудь, у той час як Скорпіон в черговий раз заради досягнення своїх цілей надумає піти по головах оточуючих. Якщо у представника цього знака виникне необхідність у підбадьорення, твердості духу або відчутті своєї могутності, берил знайде приховані ресурси, які допоможуть зміцнити Скорпіона, відновити його сили, пробудити рішучість і силу волі.

Для чоловіка-Скорпіона відповідним талісманом буде рубін. Самоцвіт усуне наслідки стресу, збільшить як духовні, так і фізичні сили. Рубін не дозволить чоловікові-Скорпіону скотитися в депресію або впасти у зневіру. Якщо чоловік-Скорпіон схильний до самоїдства, то йому просто необхідно носити перстень з рубіном. Талісман допоможе упевнитися в собі і своїх рішеннях. Рубін принесе удачу тим, у кого є прагнення підкорити вершини політики чи бізнесу.

Часто агресія у Скорпіона знаходить вихід не в тому місці, не в той час і не в тій ситуації. Турмалін здатний заспокоїти власника, зніме напругу, направивши його негатив в потрібний напрямок. Скорпіон-чоловік вперто йде до своєї мети, не даючи собі поблажок. Талісман з турмаліну навчить власника отримувати задоволення від вже досягнутих благ і допоможе розслабитися. Чорний або темно-червоний мінерал допоможе домогтися популярності і визнання творчим особистостям. Щасливі стосунки в родині допоможе відновити турмалін.


Залишити відгук