Камінь Стрільця

Дуже незвичайним знаком Зодіаку, якому протегує могутній і щедрий Юпітер, є Стрілець. Людина, народжена під цим знаком, має несамовиту і безжурну натуру. Він перебуває у постійному пошуку нового – будь то філософські істини, наукові ідеї чи цікаві особистості. Такі люди, що називається, «стріляють» у різні боки своєю активністю і енергією: багато читають, творять, подорожують, вивчають, спілкуються.

Серед Стрільців дуже багато людей впливових, поважних і багатих – тут, звичайно ж, позначається вплив Юпітера. Вони, як правило, впевнені, активні і оптимістичні, в соціумі завжди намагаються виділитися серед інших і бути найкращими в будь-якому відношенні. Стрільців часто називають щасливцями і камінь-талісман, який підходить людям цього знака, слід вибирати дуже уважно. Для визначення відповідного оберега Стрільцеві, потрібна дата його народження. Кожна декада періоду, відповідного знаку, наділена своїми щасливими камінням. Правильно обраний талісман стане надійним захистом довірливим Стрільцям.

Особливим каменем, що приносить удачу Стрільцям, завжди вважалася бірюза. Це один з найкрасивіших ювелірних каменів, відомих людству з глибокої давнини. Назва цього каменю походить від перського слова «фіруза», що означає камінь щастя. На арабському «фирузадж» означає «камінь, який приносить перемогу, удачу в справах». За перським повір’ями бірюза утворилася з кісток померлих людей від любові. У давнину бірюзу не оправляли в золото, вважалося, що при цьому вона втрачає свою красу.

Бірюза корисна Стрільцеві у справах — вона допомагає доводити до кінця вдалі задумки, долати перешкоди і більше заробляти. Бірюза дуже підходить Стрільцям-оптимістам, які мають потребу в додаткових ресурсах для досягнення бажаного соціального статусу і матеріального добробуту, так як надає їм рішучості і прибирає зайву безпечність. Також бірюза заповнює брак рішучості і впевненості в собі.

Топаз підходить жінкам, які народилися під знаком Стрільця. Камені, що носяться в кулоні або брошки, приносять щастя і сталість в любовних відносинах і сімейного життя. Топаз корисний тим, хто стежить за своїм зовнішнім виглядом. Камінь оптимізує метаболічні процеси, регулює апетит і зберігає молодість. Мінерал дарує своїй власниці гарний настрій і позитивне ставлення до життя.

Натуральні лазурит і бірюза допомагають прекрасним представницям вогняного знаку Зодіаку знайти другу половинку. Стрільці довго не можуть одружитися або завести постійні стосунки, тому що шукають ідеального чоловіка. Лазурит позбавляє від зайвого перфекціонізму, допомагає налаштуватися на хвилю близької людини. Яскравий блакитний камінь надає м’якості і стриманості безцеремонної дівчині-Стрільцеві.

Кришталево чесний Стрілець не вміє зберігати таємниці, особливо страждають від балакучості жінки, народжені під говірким знаком Зодіаку. Блакитний, синій або безбарвний сапфір дарує мудрість і стриманість. Дама, що носить такі камені, двічі подумає і тільки після скаже. Оберіг допомагає налагоджувати потрібні дружні та професійні зв’язки. Перстень з сапфіром стримує палку жінку-Стрільця від необдуманих вчинків.

Чоловіки-Стрільці з дитинства володіють прагненням отримувати нові знання та розвивати свої навички. Зазвичай він досить швидко вбирає інформацію, але дуже рідко знаходить їй практичне застосування. Аметист допоможе всім, чия діяльність пов’язана з інтелектуальною працею. Чоловікові-Стрільцеві камінь допоможе посилити розумовий потенціал і буде сприятливо впливати на здатність концентрувати увагу. Цей камінь зуміє відсікти від сильної половини представників знаку всіх хитрунів, ошуканців і інтриганів, які хочуть у своїх цілях користуватися довірливістю і чесністю чоловіків-Стрільців.

Обсидіан надасть сприятливий вплив на всі системи внутрішніх органів, особливо на репродуктивну. Цей талісман підходить чоловіка-Стрільця, так як є каменем енергії і сили. Обсидіан здатний вгамувати агресію і полум’я в серце Стрільця. Вироби з вулканічного скла здатні захистити своїх власників від змов, пристріту і псування.

Циркон зуміє повернути внутрішню силу і віру в себе зневіреним Стрільцям, а також відновить їх оптимізм. Цей камінь, одно як і сам Стрілець, стоїть на сторожі справедливості, протистоїть обману і будь-якого прояву брехні. Циркон посилить і без того відмінні лідерські якості Стрільця, поліпшить здатності до спілкування, загострить розум.


Залишити відгук