Камінь Риб

Вважається, що наймістичніший і тонко відчуває знак Зодіаку – це Риби, відрізняються особливою чуйністю і взаєморозумінням. Всі народжені під цим знаком – артистичні натури і жертовні. Самі по собі ці люди дуже доброзичливі, м’які, терпляче зносять мінливості долі, не намагаючись часом змінити становище на краще.

Багато представників знаку Риб живуть, що називається, пливучи за течією. Вони мріють про щось незвичайне і легко потрапляють під вплив не завжди добрих людей. Тому, щоб остерегтися від негативного впливу кого б то не було, домогтися успіху в житті, стати по-справжньому щасливим, рекомендується завжди з собою носити талісман або камінь навмання.

Аквамарин послаблює недоліки Риб, надає їм сміливості, почуття власної гідності і відновлює справедливість — вчить їх піклуватися не тільки про оточуючих, але і про себе. Аквамарин захищає Риб від надмірної розтрати себе на допомогу іншим людям, особливо тим, хто не заслуговує цієї допомоги. Крім цього, він повертає Риб «з небес на землю», коли ті надто замечтаются.

Рідкісний самоцвіт кахолонг – прекрасний талісман для жінки, які народилися під знаком Риб. Перловий агат здатний притягнути щастя і любов. Цей талісман підійде всім особам жіночої статі, незалежно від сімейного стану та віку. Кахолонг додасть жінці впевненості і навчить довіряти.

Аквамарин додасть представниці жіночої статі знаку Риб розкутості, сміливості і впевненості в собі. Самоцвіт допоможе зберегти душевну гармонію і спокій, дарує сил для досягнення своїх цілей.

Талісман з місячним каменем допоможе жінці, народженої під знаком Риб, згадати про те, що вона – жінка. Талісман поверне привабливість, жіночність і м’якість. Місячний камінь, який подарував коханий чоловік, стане оберегом цих відносин.

Риби-Чоловіки часто мають обмежений внутрішній світ, із-за чого їм складно знаходити спільну мову з оточуючими. Талісман з аквамарином допоможе представникам знаку Риб почати духовно розвиватися. Талісман посилить інтуїцію і розкриє свідомість для нових знань. Аквамарин допоможе Рибам боротися з інтригами і не дозволяє зачерствіти душею.

Аметист допоможе Чоловікові-Рибі повірити в себе. Талісман підвищить енергетичний рівень, відновить організм. Аметист навчить Чоловіка-Риби користуватися своїми силами і дозволить стати гармонійною особистістю. Цей самоцвіт дозволить власнику зрозуміти світ і самого себе.

Прикраса з перлами принесе Чоловікові, народженому під знаком Риб, успіх у справах, вселить упевненість у свої сили і притягне фінансове благополуччя. Камінь навчить представника цього знака піклуватися не тільки про інших, але і про себе.


Залишити відгук