День Народження 8 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Люди, які відзначають день народження 8 липня, являють собою незвичайну суміш жорсткості і ніжності. Зовні ви привабливі і доброзичливі, але це дружелюбність не слід плутати зі слабкістю. Уміння зосереджуватися на цілях — одна з ваших головних переваг. Ви повільно, крок за кроком, пізнаєте речі, рідко передумываете або змінюєте область докладання сил. Вставши на обраний шлях, ви не здаєтеся, навіть якщо стикаєтеся з труднопреодолімимі перешкодами. Ця дата народження пов’язана з успіхом. 8 липня народилися багато знамениті люди.

Народженим 8 липня потрібно зробити над собою зусилля і зайнятися регулярними фізичними вправами. Занадто багато часу вони проводять сидячи, керуючи своєю «імперією» (будинком, бізнесом, організацією) і часом зовсім забуваючи про важливість активного способу життя. Рухливі вправи не тільки допоможуть їм скинути зайву вагу, зміцнити мускулатуру, але також дозволять знизити руйнівну агресивність. Велику допомогу в цьому плані нададуть змагальні види спорту (теніс, гандбол, навіть боротьба) і види, виховують волю до перемоги (біг, гімнастика, плавання). Народженим 8 липня слід підпорядкувати свою дієту життєвого розпорядку.

Народжені 8 липня — у вищій ступеня прагматичні. Отже, про них можна сказати, що вони більше стурбовані результатами, ніж теоріями. Як засновники і ініціатори вони здатні не тільки створити ту чи іншу організацію, сім’ю або бізнес, але і забезпечити нормальне функціонування свого дітища; справді, експлуатація власного починання стає для них головною темою, а ефективне ведення господарства — вищим пріоритетом. Деякі з тих, хто народився 8 липня, цікавляться різними філософськими ідеями, інших це не захоплює; ідеали, як такі, не дуже займають цих могутніх людей. Таким чином, виникає ризик втратити моральних орієнтирів у своїй діяльності і захопити сподвижників в заздалегідь приречений напрямку. Релігійні аспекти також не представляють інтересу для тих, хто народився в цей день.

Знак Зодіаку 8 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до водяним знакам, які характеризуються чутливістю, милосердям, таємничістю, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Рак отримує від неї інстинкти, адаптованість. Місяць — покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Несе відповідальність за відсутність практичності, м’який характер.

В цей день народжуються Раки, наділені від природи великою кількістю талантів, у тому числі артистичних і музичних, письменницьких, дослідницьких, підприємницьких. Доля більшості з них – згуртовувати та вести за собою людей завдяки добре розвиненим лідерським якостям. Ця група Раків має також схильність до окультизму і екстрасенсорики. У Раків-«вісімок» відмінно розвинені прагматичні риси, вони завжди працюють на результат. Ґрунтовність, сильна воля, раціоналізм – всі ці якості, властиві групі, дозволяють їм створювати масштабні проекти і успішно ними управляти. Фінансове процвітання і здобуття влади можуть призвести до «запаморочення від успіхів»: на шляху до вершин Рак може втратити свої ідеали і моральні підвалини.

Народжені 8 липня трудоголіки, які готові присвятити своє життя реалізації єдиної ідеї, яка може складатися або в накопиченні капіталу, або в підтримці життєздатності організації або підприємства. Природно, їх друзі та близькі лише виграють у фінансовому відношенні від реалізації подібних планів, але їм потрібно бути готовими до того, що особливої уваги з боку тих, хто звик мало не по хвилинах розписувати свій час, вони не дочекаються. Однак, якщо раптом головною турботою народжених 8 липня стане сім’я, діти і подружжя будуть страждати від надмірного контролю й вимогливості.

Народженим 8 липня дивним чином вдається представити себе як незамінних у всьому. Їх присутність настільки помітно, що після смерті так само помітно стає їх відсутність, гнітюче близьких людей. До речі, смерть сама по собі теж іноді стає важливою темою в житті тих, хто народився в цей день; до неї вони починають готуватися серйозно і грунтовно, бажаючи залишити добру пам’ять про себе добрими справами. Їх сім’ї рідко страждають після смерті годувальника — благо всі питання спадщини, утримання і страхування були вирішені заздалегідь.

Народжені 8 липня готують до цієї події і дітей, і друзів, залишаючи свого роду настанови на майбутнє, але все одно після їх відходу залишається страшна порожнеча. Що стосується роботи, народженим 8 липня потрібно уважно стежити за потребами свого «я». Крім того, їм не слід занадто демонструвати свій вплив і фізична присутність, яка може пригнічувати більш делікатних індивідуумів. Народженим 8 липня можна порадити остерігатися жадібності, жорстокості, надмірної агресивності, пихатості і зарозумілості.

Чоловік Рак — народився 8 Липня

Чоловіки, що з’явилися на світ 8 липня — володіють наступними особливостями: такий кавалер — добрий, ніжний, проникливий, романтичний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 8 Липня

Жінки, чия дата народження припадає на 8 липня, виділяються особливими властивостями: така дама — природна, ніжна, романтична. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 8 Липня

Люди, які відзначають день народження 8 липня, – це справжні практики, для яких має значення не стільки теоретичне пояснення того чи іншого процесу, скільки його результат. Їх відмінними рисами є сила характеру, чудові організаторські здібності і дивовижна життєва активність. Вони не тільки можуть стати ініціаторами створення якої-небудь організації (будь то сім’я або бізнес), але і володіють достатнім потенціалом для забезпечення нормального функціонування свого дітища. Знаком зодіаку, що впливає на долі тих, хто народився 8 липня, є Рак, який наділив цих людей розсудливістю і здатністю оцінювати події виключно з об’єктивної точки зору, що, в свою чергу, дозволяє їм практично завжди приймати правильні рішення і діяти максимально ефективно в будь-якій ситуації.

Народжених 8 липня знак зодіаку Рак, з усією впевненістю можна назвати трудоголіками. Справа, якій вони служать, займає у них весь вільний час, що, зрозуміло, дає свої позитивні результати (матеріальну винагороду за працю поки що ніхто не відміняв). Однак рідним і друзям таких особистостей доведеться змиритися з тим, що належної уваги до них з боку народжених 8 липня не буде: які можуть бути дружні посиденьки або сімейні походи в кіно, коли кожен їх день розписаний по хвилинах? Але якщо станеться так, що справою їх життя стане сім’я, домочадцям потрібно готуватися до неусыпному контролю і зайвої вимогливості.

Знак зодіаку, захищаючий народився 8 липня, обдарував їх ще однією здатністю, яку можна трактувати з різних позицій – і як корисну для життя, і як небажану. Вся справа в тому, що ці Раки, спілкуючись з оточуючими (родичами, друзями, колегами), дуже скоро стають буквально незамінними для них в усьому. З одного боку, це на руку тим, хто народився в цей день, а з іншого – справжня трагедія для близьких, коли ці люди йдуть назавжди. До речі, що стосується смерті, то до неї народжені 8 липня знак зодіаку Рак, теж готуються досить грунтовно, прагнучи не тільки залишити добру пам’ять про себе, але і вирішити заздалегідь всі питання, пов’язані зі спадщиною, страхуванням та іншими речами.

Люди, що народилися 8 липня знак зодіаку Рак, як правило, беруться за справи, що мають грандіозні масштаби. Вони здатні не тільки успішно реалізувати будь-який проект, але і забезпечити йому подальше благополучне існування. Найчастіше сфери інтересів цих персон лежать в області міжкультурної комунікації, хоча їх чекає успіх у будь-якій сфері діяльності. Оскільки тим, хто народився 8 липня, природою дано лідерські якості, вони просто не зможуть уникнути чільних позицій в чому б то не було. Однак те могутність і та самодостатність, яку вони вселяють оточуючим, не повинні перешкодити цим людям бути більш уважними та терпимими до інших. Не можна перетворюватися в бездушних тиранів, зарозуміло демонструють власний вплив, в іншому випадку сила може перетворитися у велику кількість слабкостей.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — абсолютний романтик Ви або закохані, або шукаєте любов, або літаєте в ілюзіях, де вона повновладна господиня. Ви расцветаете, якщо у відносинах складається все добре, але коли партнер не відповідає вашим очікуванням, то відчуваєте себе спустошеним.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Раки, що народилися 8 липня, часто успішні в творчих професіях, а також досягають висот у бізнесі, керуючи великими компаніями і організаціями. З них виходять священики, журналісти, фахівці з зв’язків із громадськістю. У роботі вони виявляють високу відповідальність і організаторські таланти, генерують творчі ідеї, але при цьому також підкреслюють свою зверхність і впливовість, пригнічуючи оточуючих.

Здоров’я і Хвороби

Ця група Раків відрізняється хорошим здоров’ям, але багато страждають гіподинамією. Тому їм загрожують проблеми з серцево-судинною системою, м’язами і суглобами. Зайва вага нерідкий у Раків-«вісімок». Займаються розумовою працею, Раки цієї групи можуть відчувати втому нервової системи, занепокоєння й агресію, викликані занадто інтенсивною роботою.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, які своїм вибором створять власну долю. Якщо вони підуть шляхом еволюції, то будуть щасливі, багаті, благополучні і щасливі. А якщо підуть шляхом деградації, потураючи своїм слабкостям і зневажливо ставлячись до навколишнього світу і людям, то життя у них буде невтішною. Вони будуть не жити, а як би відбувати термін.

Поради Ракам, Народженим 8 Липня

Керуючи в бізнесі або проявляючи себе у творчих сферах, Ракам варто бути ближче до людей і не проявляти зверхнє ставлення до них. Їм також варто навчитися визнавати свої помилки і слабкості. Для підтримки здоров’я Ракам-«восьмеркам» відмінно підійдуть спортивні командні ігри й плавання. Подорожі, які ця група Раків дуже любить, допоможуть релаксації, зняття агресії.


Залишити відгук