Камінь Листопада

Листопад — місяць, що проходить під впливом Марса, Плутона і Юпітера. Ми розповімо про те, які камені варто носити, щоб заслужити розташування цих планет і привернути удачу. Перша половина листопада проходить під заступництвом Марса і Плутона.

Люди цього періоду зазнають впливу водної стихії, але все ж вони ніколи не будуть плисти за течією, вважаючи за краще встановлювати власні правила і підкорятися тільки їм. Це яскраві обдаровані особистості. Камінь, що відповідає місяцю народження в листопаді — Цитрин. Цитрин володіє силою лікування і охороняє здоровий розум власника. Цей камінь пов’язаний з життям і силою тіла і розуму.

Цитрин – вельми оригінальний дорогоцінний камінь. Взагалі-то цитрин – це різновид прозорого кварцу, однак, внаслідок унікальних особливостей, каменю вирішено було дати окреме ім’я. Це зробив Валеріус, подарувавши мінералу ім’я «цитрин», що в перекладі з латинського означає «лимонний» («citreus»). Ясна річ, що відмінною рисою цитрину є його жовтий (лимонний) колір.

І все-таки природний колір каменю цитрин досить блідий. Відтінки цитринів коливаються від світло-жовтого до бурштинового кольору. Чомусь цитрини схожі на топази, внаслідок чого деякі цитрини звуть ще топазами (наприклад, золотий топаз – це золотисто-жовта різновид цитринів, а іспанський топаз характерний буро-жовтим кольором).

Зараз, щоправда, нерідко замість справжніх цитринів продається термічно оброблений димчастий кварц. Ці штучні цитрини пояскравіше справжніх і мають насичений жовтий колір з червонуватим відливом. Справжні цитрини ювелірної якості (прозорі, яскравого насиченого кольору) і без дефектів дуже рідкісні. Зате ці камені не високі в ціні, а ограновані цитрини красиво переливаються на світлі різними відтінками жовтого кольору.

Магічні властивості цитрину унікальні і незвичайні. Цитрин вже давно визнаний каменем мудрості. А стародавні римляни вірили, що цей дорогоцінний камінь сприяє красномовству і розвиває пам’ять. Цитрин також допомагає налагодити відносини між людьми і отримувати користь з отриманої інформації, чим нерідко користувалися різні шахраї і аферисти, тягаючи з собою цитринові амулети. Ще вважається, що цитрин оберігає від злих намірів.

Лікувальні властивості цитрину теж порадують багатьох, хто захоче придбати прикрасу з цим дорогоцінним каменем. Цитрин створює навколо свого носія сильну захисну ауру, яка захистить від будь-яких зовнішніх негативних впливів. До того ж цитрин здатний акумулювати життєву енергію свого господаря. І ще цей мінерал активізує роботу мозку.


Залишити відгук