Камінь Ваг

Ваги символізують справедливість і в той же час подвійність. Ці ж риси характеру властиві і людям з цим знаком. Ваги — хороші дипломати і сперечальники, їм відмінно даються будь-які переговори. Але в той же час, ці люди імпульсивні і схильні до частої зміни настрою. Вони з працею приймають рішення.

При виборі талісмана, на думку фахівців, необхідно враховувати багато чинників — стать і вік майбутнього власника, дату народження і, звичайно ж, знак зодіаку. Крім того кожен матеріал несе в собі свою додаткову енергетику. Володіють такою енергетикою і натуральні камені. Розглянемо докладніше камені, які підходять для людей, народжених під знаком Терези.

Опал — переливчастий, з райдужним сяйвом дорогоцінний камінь. Він є каменем надії і вірності. Опал — камінь, який приносить Терезам гармонію і мир, пом’якшувальний перепади активності і апатії і утримує Ваг від впадання у крайнощі. З допомогою опала Ваги можуть направити свої сили, таланти і активність на благі справи. В якості талісмана гарантує успіх у всіх починаннях, але тільки за умови, що його власник — людина благородна, який зумів побороти в собі егоїзм і прагнення до багатства. Людям з засмученими нервами не радять носити цей камінь.

Кращим талісманом варто назвати опал, оскільки цей мінерал ще називають «каменем дружби». Для привітних і словоохотливых Ваг кристал доведеться в самий раз, оскільки він допоможе налагодити хороші стосунки з усіма, подружитися з потрібними людьми. Крім того, опал проганяє геть погані думки і загострює розум. Якщо камінь подружиться з господарем, то може зіграти роль своєрідного антидепресанту. Мінерал підтримує імунну систему і приваблює в життя любов, тому його рекомендується носити самотнім і незаміжнім дівчатам.

Розглядаючи, який камінь підходить Терезам-жінці, варто звернути увагу на корал. Мінерал за багатьма своїми властивостями схожий на загадковий і доброзичливий опал, хоча може привнести і деякі свої якості. Такий талісман не тільки сприятиме розвитку інтуїції, але і підштовхувати до раціонального мислення. На цьому можливості оберегу не закінчуються, адже він ще здатний захистити людину від негативних дій і думок оточуючих. Всі камені для Терезів-жінок повинні захищати їх від підступів ворогів, псування і ненависті, саме до таких і належить корал. Мінерал покращує стан шкіри і роботу травної системи.

Вибираючи прикраси з коштовними самоцвітами в подарунок жінці, варто розуміти головні емоції, які відчувають Ваги (знак зодіаку). Жінка, камінь для якої купується в подарунок, повинна комфортно себе почувати. Буде просто чудово, якщо їй сподобається зовнішній вигляд прикраси, а кристал ще й дасть їй захист і впевненість у собі. До досить-таки цікавим мінералам варто віднести лазурит, повітряної стихії підходить насичений синій колір. Камені для Терезів-жінок піднімуть настрій, допоможуть налагодити контакт з потрібними людьми, нададуть помітну підтримку в досягненні поставлених цілей.

Звичайно, лазурит, корал і опал — далеко не єдині самоцвіти, підходящі для представників стихії Повітря. Але саме вони дарують максимальний захист, додають впевненості у власних силах. Терезам також можна купувати прикраси з місячним каменем, алмазом, перлами, гірським кришталем, сапфіром, яшмою.

Аквамарин стабілізує перепади настрою представників знаку Терези. Цей оберіг посприяє налагодженню будь-яких видів відносин. Завдяки цьому каменю Ваги здатні взяти себе в руки, зібратися і не дозволяти поганого настрою і негативним емоціям псувати відносини.

Опал принесе своїм власникам дружбу, гармонію і мир, згладжує переходи від апатії до активної діяльності. Талісман з цього каменю не дасть представникам знаку Терези впадати в крайність, утримає від різних зловживань. Саме з допомогою опала Терези зможуть перенаправити свою енергію на благі справи.

Скоротить розкид поведінки і настроїв мінливого знака турмалін. Цей оберіг додасть оптимізму, віри та надії на краще. Турмалін м’яко повертає з небес на землю «літають в хмарах» представників Ваг, щоб вони невпинно домагалися успіху і блискуче впоралися зі своїми справами.

Циркон надасть допомогу в бізнесі, додасть переконливості на ділових переговорах і наділить красномовством. Цей талісман притягує до себе вигідні пропозиції і фінансові блага. Швидкому прийняттю вірних рішень Терезам допоможе перстень з цирконом.


Залишити відгук