Камінь Лева

Артистизм, енергійність, комунікабельність, лідерство, творчий потенціал і позитивне ставлення до життя – все це про Лева. Це самий яскравий знак Зодіаку, навіть серед інших представників Вогню. І для того, щоб життєвих сил вистачало на всі звершення і починання, а настрій завжди було сонячним Левам, звичайно ж, потрібні талісмани.

Краще всього для цієї мети підійдуть дорогоцінні й напівкоштовні камені. Вони здавна цінувалися за здатність захищати своїх власників і акумулювати для них позитивну енергетику. Існує безліч прикрас, як жіночих, так і чоловічих, які можна доповнити каменем, перетворивши його в особистий оберіг. Однак важливо ставитися до такої сакральної речі належним чином, і зробити обдуманий вибір.

Хризоліт (олівін) — красивий напівкоштовний камінь жовтувато-зеленого кольору. Хризоліт покращує відносини Лева з оточуючими людьми, допомагає бути приємніше і одночасно сильніше, розкриває його таланти і всім своїм впливом допомагає Леву залучати і завойовувати серця людей. Хризоліт приносить спокійний сон відганяє нічні кошмари, лікує заїкання. Оправлений в золото, олівін зміцнює духовні сили володаря і дає можливість передбачення майбутнього. Тому золоті персні з цим каменем часто носили астрологи і провісники.

Гелодор, кремінь, циркон, рожеві та жовті сапфіри, золотий кварц, бурштин, хризоліт і яшма – це дорогоцінні камені, найбільш підходящі Левицям. Для працездатних, авторитетних і повелительных представниць прекрасної статі даного знаку зодіаку також підійдуть сардонікс, гранат, топаз і рубін.

Один з потужних оберегів Левиці – перстень з бурштином або яшмою, обов’язково на вказівному пальці. Камінь необхідно надіслати в золото або бронзу, так як прикраси з срібла не підуть на користь жінці – Леву. На персні можна зробити гравіювання у вигляді орла, лева, лебедя чи павича. Всім Левам краще круглі прикраси, ті, які за формою нагадують сонце. Представникам цього знака краще всього підійдуть браслети, сережки, кільця, намиста і годинники, інкрустовані дорогоцінними каменями і браслети круглої форми.

Прикраса з сердоліком допоможе молодої Левиці розкрити її таланти. Намисто з бурштину допоможе Леву пережити горе і почати нове життя. Намисто з цього каменю підкажуть представникам цього знаку вірні рішення, допоможуть робити точні висновки, захистять від хвороб і поганого ока. Гранат заповнить сили занадто активної і товариською, віддає багато своєї енергії жінці – Леву.

Якщо молодої Левиці бракує прихильників, їй необхідно носити геліодор. Більш старшим жінкам-Левам сподобається зміцнює серце рубін.

Олександрит допоможе Левам стати лідером і досягти успіху, додасть упевненість у свої сили і посилить кращі якості представників цього знака. Цей камінь посилить здатність Лева керувати людьми, прибере почуття невпевненості у своїх силах і не дозволить відчувати себе слабкою людиною.

Сардонікс – оберіг, який притягне удачу до представників знаку Лева, додасть йому мужності, сміливості і рішучості. Все це для того, щоб Лев зумів реалізувати свої широкомасштабні ідеї і плани, а також швидко просунутися по кар’єрних сходах. Сардонікс допоможе усунути песимізм, недовірливість, порожні страхи і нерішучість, які представники цього знака ретельно приховують.

Карнеол захистить Лева від невдач, розвине приховані таланти і притягне удачу. Юнакам-Левам цей камінь просто необхідний, так як, ще не добившись нічого в житті, вони відчувають невпевненість у собі. Карнеол допоможе Левам розвиватися і сміливо реалізовувати себе, повірити в себе і свої сили. Цей камінь також може навчити ефективному спілкуванню та управління людьми.

Хризоліт допоможе поліпшити відносини представників сонячного знака з оточуючими людьми. Цей камінь допоможе стати терпимішими, приємніше і в той же час сильніше. Хризоліт розкриє всі таланти Лева. Вплив цього каменю допоможе Леву залучити і завоювати серця оточуючих.


Залишити відгук