Камінь Близнюків

Близнюки – один з найбільш різнобічних знаків зодіакального кола. Цьому знаку протегує планета Меркурій і відноситься він до стихії Повітря. Люди це сузір’я дуже мінливі і невловимі. У теж час Близнюки наділені гострим розумом, добре розвинені інтелектуально, хоча люди цього знака не докладають великих зусиль, щоб навчитися чому-небудь. Близнюки володіють мінливим настроєм, що часто призводить до необдуманих вчинків.

Іноді яскрава особистість Близнюків дуже не подобається оточуючим, і вони не викликають тільки позитивні емоції, але і безліч негативних почуттів. Для захисту Близнюкам потрібно потужні амулети і талісмани. Вибираючи для людей-Близнюків прикраси з дорогоцінними каменями треба враховувати не тільки загальні знання про те, які камені підходять цього знаку, але і знати їх відповідності за датою народження. Хоча є камені, які підходять для всіх без винятку Близнюків.

Значення перлів особливо велике для Близнюків. Він допоможе їм захиститися від негативного впливу недоброзичливців, від їх заздрощів і злоби. Близнюки – дуже товариські, непостійні, різнобічні люди, яким часто не вистачає стабільності, а у найгірші моменти – і здібності розслабитися, зняти стрес і відпочити. Змінити характер Близнюків і назавжди прибрати цю мінливість неможливо, та й не потрібно, зате можна спрямувати її на досягнення успіху, адже це і творчі люди. Близнюкам перли додає сил доводити справи до кінця, дарує їм успіх і відчуття гармонії в душі, завдяки чому цей знак може здійснити свої бажання і добитися всього, чого забажає.

Самим потрібним дорогоцінним каменем для Близнюків-жінок є смарагд. Цей самоцвіт здатний заспокоїти і розрадити дівчат, які страждають від душевних переживань. Коли товариським представницям прекрасної статі не вистачає спілкування, на допомогу прийде саме смарагд. А в момент необхідності представницям знаку Близнюки самоцвіт додасть холоднокровності.

Зайву напругу здатний зняти місячний камінь. Він же пом’якшить перепади настрою жінки-Близнюки, притягне до неї успіх і відкриє шляхи досягнення мети.

Від заздрості і недоброзичливців представниць знаку Близнюки захистить перли. Природну активність дам-Близнюків він направить в належне русло, притягне до них успіх у любовних справах і море удачі. Перли, що носиться в браслеті, здатний позбавити від стресу.

Яшма допоможе розчарованим в любові представницям прекрасної статі знаку Близнюки повернути втрачене почуття. Також самоцвіт зуміє подарувати надію на взаємність.

Олександрит навчить чоловіків-Близнюків берегти нерви, не піддаватися порожнім тривог і не турбуватися за кожної дрібниці. Самоцвіт наблизить до душевної гармонії і заспокоїть неспокійного представника цього знака. Олександрит краще носити в кільці на середньому пальці, на ніч його рекомендується знімати.

Агат додасть Близнюкам стабільності і благоразумности, зуміє заспокоїти. Самоцвіт зменшить недоліки представників цього знака. Близнюкам, пов’язаних з творчістю, агат допоможе знайти свій стиль і добитися справжнього успіху. Мінерал не дозволить кидати все при перших же невдачах.

Домогтися бажаного Близнюкам допоможе берил. Мінерал змусить мінливих представників даного знаку доводити кожну розпочату справу до кінця, навчить вигідніше і простіше вирішувати проблеми. Берил – талісман Близнюків, які прагнуть зробити кар’єру.


Залишити відгук