День Народження 7 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Раки, народжені 7 липня, являють собою шукачів істини, осягають світ не шляхом безпосереднього спостереження, а через інтуїцію та емоції. Як губка ви вбирає оточуючі вас енергії. Іноді вам буває складно провести різницю між тим, що відчуваєте ви, і тим, що приходить від інших. Уроджена проникливість в області людського мислення може допомогти досягти успіху в кар’єрі, якщо ви будете діяти згідно своїм передчуттям.

Під впливом напруги, створюваного вимогами професії і критикою з боку оточуючих, народжені 7 липня повинні активно шукати можливість будь-якими способами зняти стрес. Особливу увагу слід звернути на стан серця, кров’яного тиску і шлунка. Спокійний затишний будинок може стати свого роду притулком, в якому народжені 7 липня будуть вільно мріяти. Регулярні фізичні вправи не настільки важливі для них, тому не варто впиратися в цьому плані. Народженим в цей день, мабуть, слід надати більшу свободу на кухні — як кухарів, так і їдців. Зайві калорії не принесуть їм особливої шкоди.

Відкриття — чільна тема життя народжених 7 липня. Непереборна потреба оголити почуття, думки, фантазії як власні, так і інших людей, що відрізняє цих індивідуумів від тих, хто звик приховувати свої переживання від сторонніх очей. Можливо, хтось назве їх эксгибиционистами, але тільки не в медичному сенсі цього слова. Розкриваючись перед оточуючими, народжені 7 липня можуть викликати саму непередбачену реакцію — від м’якого до шоку тяжкого потрясіння.

Знак Зодіаку 7 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Водної стихії, які сильні сумлінністю, обережністю, таємничістю, працьовитістю.

Планета Управитель: Місяць. Її «дари» Ракам — дбайливість, адаптованість. Місяць сприятлива для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідальна за відсутність практичності, брак лідерських якостей.

Доля підносить Ракам, народився 7 липня, чимало випробувань. Успіхи і провали, протистояння з недоброзичливцями можуть вивести «сімок» з рівноваги, і з’явиться бажання круто змінити життя. У цієї групи Раків постійно будуть заздрісники, так як яскравість і неординарність подобаються далеко не всім. Незважаючи на всі складності життя, цих Раків чекає фінансовий успіх. А ось особисте життя буде складатися важко, але в підсумку вони знайдуть свою другу половинку. Ця зодіакальна група – відкриті і щирі екстраверти, трохи імпульсивні, іноді надмірно довірливі. Ці властивості не завжди йдуть Ракам на користь, викликаючи заздрість оточуючих. Раки-«сімки» наділені від природи здатністю відчувати натхнення, багатою уявою і високорозвиненою емоційністю. Вони також мають хороші эмпатические якості і здатні надати психологічну підтримку людям.

Народженим 7 липня майже завжди вдається торкнутися потаємну струну в душах своїх колег, рідних і друзів. Їх можуть вважати дещо дивними, але так чи інакше їх оригінальні ідеї і вчинки заслуговують уваги. Зв’язок народжених 7 липня з світом підсвідомого очевидна. Саме тому вони прекрасно розуміють всі хитросплетіння життя, і несподівані повороти в людській душі для них не новина. Незалежно від того, який кар’єрі вони присвятили своє життя, народжені в цей день демонструють часом незрозуміле для інших бажання проявити себе за допомогою відвертості і очікують відповідної реакції від оточуючих. На жаль, їх нерідко дорікають у тому, що вони сунуть носа в чужі справи, вплутуються в історії, не мають до них ніякого відношення. Однак насправді народжені 7 липня ведуть дуже приховану особисте життя і воліють виставляти напоказ лише свої ідеї і думки, але аж ніяк не брудна білизна.

Таким чином, їх одкровення стосуються лише того, про що вони думають, а скоріше, мріють, перебуваючи у світі фантазій і емоцій. Як правило, з народженими 7 липня важко ужитися. Вони вимагають величезного розуміння і терпимості від своїх партнерів. Їх діти можуть вважати своїх батьків невиправними мрійниками, друзі — фантазерами, колеги будуть ставитися до них як до ненадійним сподвижникам. На жаль! Народжених 7 липня найчастіше недостатньо розуміють. Вони можуть бути блискучими виконавцями і навіть стати рушійною силою в своєму бізнесі або соціальній сфері. Найбільше щастить тим народженим 7 липня, хто може інтегрувати свою фантазію в світ комерції. Хоча іноді і трапляється, що з числа народжених 7 липня виходять деспоти і навіть диктатори, здебільшого це люди з яскраво вираженими інстинктами людинолюбства. Їх, однак, легко збити з пантелику, піддавши незаслуженої критики результати їх праці. Первісне зніяковілість може змінитися гнівом і навіть протестом, а у деяких виникає бажання самоізоляції. Народилася 7 липня слід перебороти прагнення перейнятися жалістю до самих себе у випадку недооцінки суспільством.

Чоловік Рак — народився 7 Липня

Чоловіки, народжені 7 липня — володіють наступними якостями: такий кавалер — який виховує, щирий, розуміє, романтичний. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 7 Липня

Жінки, чия дата народження припадає на 7 липня, не схожі на інших такими властивостями: така дама — природна, любляча, привітна. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 7 Липня

Народжені 7 липня – це люди, найголовнішою рисою яких є відкритість, причому ця відкритість неодмінно повинна бути обопільною: вони не тільки оголюють перед іншими свої почуття і думки, але і сподіваються на щирість і симпатію тих, хто знаходиться поруч. Однак така манера поведінки не завжди сприймається однозначно позитивно. Так, більшість з оточення цих людей готові довірити їм найпотаємніше, знаходячи в них доброзичливих і комунікабельних особистостей. Але є і такі, яким це категорично не подобається і навіть шокує: їм здається, що ці люди зайво прості, нав’язливі і злегка дурнуватого.

Так чи інакше, але ті, хто народився 7 липня, можуть запропонувати досить оригінальні ідеї, а деякі їхні вчинки цілком заслуговують уваги. Крім того, їм притаманні неординарне мислення, уяву і творчі здібності, а ще їм доступний світ підсвідомого – саме тому такі люди здатні зрозуміти інших на інтуїтивному рівні і передбачити найменші зміни в їх внутрішньому світі. Говорячи про зайвої відвертості народжених 7 липня знак зодіаку Рак, потрібно зазначити, що вони відкривають світові виключно свої думки, ідеї, фантазії та емоції, ретельно приховуючи те, що стосується особистого життя. В той же час вони зовсім не проти понишпорити в чужій брудній білизні, у зв’язку з чим нерідко зустрічаються з нерозумінням і докорами з боку оточуючих.

Доля уготована тим, хто з’явився на світ 7 липня, буде сповнена серйозних конфліктів і труднощів, які, втім, можна пережити, удосконалюючи власну натуру. Знак Раку, під впливом якого перебувають ці люди, за невдачі особистісного характеру нагородить їх матеріальним добробутом та успіхом у всьому, чим вони будуть займатися. Особливо пощастить з них тим, хто зможе об’єднати всі свої фантазії і реалізувати їх у комерційній області. Народжені 7 липня знак зодіаку Рак, можуть бути не тільки прекрасними виконавцями поручаемого їм справи, але й успішними бізнесменами або працівниками соціальної сфери.

Що ж стосується відносин з самими близькими і дорогими їх серцю людьми, то тут не все так благополучно, як у професійній діяльності. Прагнучи взяти під свій контроль все, що відбувається в сім’ї і будучи твердо впевненими в тому, що роблять це з найкращих міркувань, народжені 7 липня знак зодіаку Рак, нерідко перетворюються на справжнісіньких домашніх тиранів. А в силу того, що вони, вимагаючи теплих почуттів до себе, не завжди самі здатні дати ці почуття партнера, конфлікти в сім’ї неминучі, тому ужитися з такими людьми можуть тільки ті, хто здатен їх розуміти і терпіти.

І все ж народилися 7 липня знак зодіаку Рак (принаймні, в більшості своїй) не позбавлені людинолюбства, іноді – яскраво вираженого. Але якщо їх дії піддано критиці – незаслуженої, з їх точки зору, – вони здатні проявити гнів і навіть висловити протест; більш того, вони можуть втекти і сховатися від усіх і від усього. Такі емоції в будь-якому випадку є руйнівними, тому народженим 7 липня необхідно, з одного боку, перестати жаліти себе, а з іншого – спробувати зрозуміти почуття інших. Не можна віддавати долю на волю обставин.

Любов і Сумісність

Хоча ви здаєтеся сильним і владним, всередині ви уразливі і відчуваєте себе емоційно незахищеними, а тому не дозволяєте собі ділитися з оточуючими своїми глибинними почуттями. Однак якщо ви вирішите пов’язати з кимось своє життя, то проявіть себе вірним, щедрим і вірним партнером.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Люди, що народилися 7 липня, в однаковій мірі можуть бути і чудовими виконавцями і керівниками в будь-якій сфері діяльності. Особливо сприятлива для них торгівля за умови, що Рак не зверне з наміченого шляху навіть при тимчасових труднощах.

Здоров’я і Хвороби

Фізичне здоров’я Раків цієї групи безпосередньо пов’язано з душевним станом. Нервове напруження, стреси, конфлікти в родині і на роботі відбиваються на стані шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. Раки-«сімки» знаходять спокій і рівновагу тільки у своєму рідному домі.

Спорт для цієї групи Раків не має великого значення, а от вишукана їжа і її самостійне приготування корисні і служать хорошою релаксацією. Тим, хто народився 7 липня, дуже пощастило: вони не схильні до повноти і можуть харчуватися так, як подобається.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, щедро наділені талантами, артистизмом, які вміють впливати на інших, повести за собою. Це природжені лідери. Вони люблять подорожувати, схильні до зміни місць. Можуть проявити себе в музиці, літературі, електроніці. Їх захоплює містика, окультизм. Ці люди можуть домогтися успіху в будь-якій сфері завдяки талантам, якими щедро обдарувала Всесвіт. У них зазвичай гармонійні стосунки в сім’ї. Вони прив’язані до будинку, сім’ї, шанують сімейні традиції.

Поради Ракам, Народженим 7 Липня

Головний рада Ракам-«семеркам»: розвивайте в собі дипломатичні якості і не будьте надмірно відверті. Природна здатність до розуміння інших людей теж вимагає роботи над собою. Не варто сумувати, якщо перешкоди заважають йти вперед і вгору: зупинятися не треба – адже зірки віщують успіх.


Залишити відгук