Камінь Козерога

Козероги не з чуток знають, що таке стійкість і цілеспрямованість. Навіть у дитинстві вони схожі на маленьких старичків, так як ведуть себе не за віком серйозно. Дорослішаючи, Козероги також не беруть участь в чужих світських забавах, так як ведуть аскетичний спосіб життя, практично не звертають уваги на моду, свою зовнішність і вже тим більше, чужу, а також думку сусідів і бабусь, що сидять на лавочках біля під’їздів. Все це є бар’єром для Козерогів, які ніби відокремлені від решти світу. Вони схожі на камінь – твердий, холодний і непробивний.

Козероги практичні, терплячі, не бояться складної роботи, і завжди прагнуть до поставленим цілям, які досить високі і не всім підвладні. Ось тільки найчастіше за цією похмурістю ховаються чутливі натури. Який камінь талісман найбільш ефективний у Козерога? Все залежить від того, ким людина є на даний момент, чого хоче добитися, які завдання перед собою ставить.

Символом удачі вважається гранат. Він посилює вплив свого володаря на оточуючих, змушуючи їх прислухатися до його думки. Самоцвіт також викликає творчий підйом і відмінно підходить людям творчих професій: письменникам, акторам, режисерам і так далі. У важкі життєві моменти гранат наділяє людину додатковими силами і допомагає пережити будь-яке потрясіння. Для жінки гранат буде символом любові: замужній дамі він допоможе зміцнити сім’ю та підтримувати гармонійні відносини, для вільної дівчини – зустріти свою любов.

І для жінок, і для чоловіків, народжених у сузір’ї Козерога, найбільш відповідними магічними помічниками будуть наступні камені: турмалін, обсидіан, онікс, гранат, нефрит і гірський кришталь. Талісмани з цими мінералами самим кращим чином позначаться на самопочутті і життя свого власника. Шанобливе і дбайливе ставлення до мінералу буде гарантом того, що талісман буде вірним помічником протягом тривалого періоду часу.

Гранат допоможе Жінці-Козерогові розкритися, навчить її проявляти свої почуття і визволяє з полону громадської думки. Цей самоцвіт подарує гарний настрій, подарує сили для досягнення бажаної мети і підкаже мудре рішення проблеми.

Найкращий талісман для юних незаміжніх Дівчат-Козерогів – сердолік. Камінь допоможе розслабитися і заспокоїтися (він позитивно впливає на нервову систему). Самоцвіт допоможе зберегти молодість, посприяє збереженню молодості і краси, дарує удачу в любові. Власниця цього каменю отримає здібності і сили для виконання своїх найсміливіших бажань.

Гірський кришталь здатний зруйнувати ту стіну, яку неусвідомлено зводить між собою і світом Жінка-Козеріг. Цей самоцвіт навчить власницю не шукати підступи в кожному сказаному слові, підкаже, яким людям варто довіряти. Гірський кришталь зробить Жінку-Козерога більш м’якою, емоційної і товариською.

Агат дарує Жінці-Козерогові довголіття і здоров’я, захистить від небезпек і пліток, підживить енергією. Самоцвіт здатний зробити власницю більш сексуальною, цікавою і привабливою в очах протилежної статі. Агат захищає сім’ю від злиднів і сварок, налагоджує зв’язок між поколіннями. Талісман допоможе в досягненні кар’єрних висот.

Раухтопаз спрацюється з Чоловіком-Козерогом. Самоцвіт посилить логічне мислення і інтелектуальні здібності. Раухтопаз зробить Козерога менш ревнивим, фанатичним, зменшить кількість егоїзму. Камінь здатний зняти стрес і налаштувати власника на сприйняття нової інформації.

Чоловікові-Козерогові стати справжнім лідером, керівником колективу заважають зовнішнє зарозумілість і замкнутість. Онікс зробить ці риси характеру менш явними, допоможе стати своєму власникові більш доброзичливим і чуйним. Талісман захистить Козерога від небезпек, нещасних випадків і катастроф.

Хризопраз допоможе Чоловікам-Козерогам, пов’язаним з бізнесом: камінь додасть рішучості і сміливості для запровадження реформ у своїй організації, допоможе пристосуватися до світу комерції, в якому регулярно відбуваються зміни. Талісман має здатність посилювати фізичну енергію і зміцнювати здоров’я, так і дух. Прикраси з цим каменем захистять від змов, пристріту, псування. Хризопраз принесе так необхідне Чоловікові-Козерогові визнання.


Залишити відгук