Камінь Раку

Знак зодіаку Рак відрізняється великою таємничістю. Люди, що народилися в період його впливу, нерідко мають складний характер і мінливий настрій, здатне до моментальної зміни. Вони проявляють максимальну турботу і участь по відношенню до людей, які викликають у них симпатію, і можуть тримати на відстані байдужих їм людей, при цьому надаючи їм допомогти і співчуття.

Цей знак не можна оцінювати однозначно: у таких людей дуже розвинена інтуїція, і, разом з тим, вони нерідко замкнені й апатичні. Для таких тонких вразливих натур камінь-талісман повинен бути підібраний з максимальною ретельністю і старанністю. Люди, народжені під знаком Рака, відрізняються крайньою чутливістю, вразливістю і ранимістю. Таким людям підійдуть амулети, які будуть допомагати досягати поставлені цілі, йдучи вперед і не звертаючи, оскільки Раки схильні задкувати.

Рубін являє собою красивий напівпрозорий кристал. Гра кольору в його гранях темно-червоного і винного відтінків кольору заворожує. З давніх часів люди дивувалися красі цього каменю і приписували йому різні магічні властивості. З допомогою сильної енергетики рубіна можна впливати і керувати іншими людьми. Власник мінералу знаходить непохитну впевненість у собі і здатний домогтися всього, що тільки побажає. У нього ніколи не буде конфліктних ситуацій з оточуючими і рідними. Цей камінь допомагає жінкам Ракам фонтанувати новими ідеями і значно підвищити свою працездатність. В якості лікувального засобу він відновлює запас сил, покращує стан шлунково-кишкового тракту і організму в цілому та усуває безсоння. Рубін як камінь талісман дозволить людині знака зодіаку Рак не боятися потрапити в небезпечну ситуацію і жити в мирі і злагоді з коханою людиною.

Жінка – рак, що має на мізинці халцедон, буде врятована від нападів меланхолії і гніву. У давнину існувало повір’я, що цей камінь здатний залучити до дівчини серце юнака. Халцедон – потужний оберіг для жінок цього знака, однак носити його постійно вкрай не рекомендується.

Споглядання перлів приносить заспокоєння і заспокоює психіку. Цей камінь, оправлений в срібло, буде служити чудовою прикрасою і оберегом жінки – раку. Саме цей камінь може подарувати душевну рівновагу представницям прекрасної статі. Варто пам’ятати, що цей камінь є оберегом тільки для неодружених, незаміжніх він не рекомендується.

Каменем чистоти і непорочності вважається аметист. Його можна подарувати творчої та успішної жінки–раку у персні. Підвіска з бірюзою допоможе зробити кар’єру представниці прекрасної статі даного знаку зодіаку.

Мужність і впевненість у собі жінки – раку додасть агат. Можна носити його у вигляді бус або амулета. Зняти внутрішнє напруження сприйнятливою дівчині – раку допоможе місячний камінь. Зберегти радісний настрій жінки – раку допоможе авантюрин, аквамарин сприятиме душевній рівновазі. Гематит допоможе жінці – раку стати мудрою і хороброї.

найпотужніший християнський амулет – геліотроп. Перебуваючи в сережках дівчата – раку, він усуне перешкоди і зрадить сміливості представниці прекрасної статі.

Онікс є каменем сильних, активних, впевнених в собі людей, лідерів. Це самий сильний, мужній і рішучий камінь даного знаку зодіаку. Саме він допоможе чоловікові – раку вирватися з полону впливу оточуючих людей і вічного песимізму. Онікс зробить юнака – раку соціально успішним, хоробрим, сильним і стійким.

Агат – одна з різновидів халцедонов. Цей камінь Раку допоможе підбадьоритися і повірити в себе. Агат послабить негативні сторони даного знака, такі як негативізм, песимізм, низьку самооцінку, сором’язливість і невпевненість в собі. Цей камінь допоможе Раку сміливіше йти по житті, стати більш щасливим, навчить добиватися свого і рідше згадувати про негатив.

Смарагд буде допомагати Раку долати свою скутість і надмірну замкнутість, зробить його більш цікавим. Цей камінь здатний надати юнакові раку допомогу в контролі своїх емоцій. Смарагд заспокоїть в момент напруги, позбавить від меланхолії, принесе радість в життя цього знака зодіаку.

Розвинути таланти чоловіка – рака допоможе карнеол. Цей камінь притягне справедливість і удачу, захистить від негативу і надасть своєму власникові проникливості. У боротьбі з депресією карнеол не помічник, але він здатний закликати свого власника діяти активніше і впевненіше, звернути увагу на те, як можна жити щасливіше і успішніше.


Залишити відгук