Камінь Серпня

Серпень — останній місяць літа. Цей місяць, є для багатьох найулюбленішим, адже основна спека спадає, даючи можливість насолодитися приємним теплом. І тікали в ці літні дні нам хочеться виглядати особливо витончено, романтично, жіночно.

А що може допомогти в такій справі краще, ніж дорогоцінні камені? Дізнайтеся, які камені краще всього підійдуть для цього місяця. Камінь, що відповідає місяцю народження в серпні – Хризопраз. Вважають, що Хризопраз захищає того, хто його носить від зла, зокрема, від сил темряви. Він також може збільшити цілющу силу ліків.

Хризопраз – один з самих незвичайних дорогоцінних каменів. Є версія, що сам Олександр Македонський носив на поясі талісман з хризопразу (тому що хризопраз в давнину вважали символом успіху). Також хризопраз полюбився і іншої відомої історичної особи – Фрідріху Великому, який носив перстень з хризопразом.

Хризопраз – це різновид халцедону (який, в свою чергу вважається різновидом кварцу). Своїм ім’ям хризопраз зобов’язаний власним незвичайного кольору – зеленоватому, смарагдово-зеленого, або синювато-зеленим. Адже слово «хризопраз» утворено від двох грецьких слів «chrysos» і «prosos», які переводяться як «золото» і «лук-порей» відповідно. У хризопразу є одна особливість – цей дорогоцінний камінь може стати більш бляклим від впливу яскравого світла. У цьому випадку хризопраз обертають мокрою тканиною і через деякий час колір відновлюється.

Магічні властивості хризопразу. Хризопраз з давніх часів відомий як хороший амулет. Цей дорогоцінний камінь оберігає власника від пристріту, різних небезпек, заздрості і наклепу. Ще хризопраз притягує удачу, успіх, гроші. Також хризопраз допоможе своєму господареві бути красномовним. Хризопраз допоможе залучити надійних друзів і допоможе в будь-якому новому починанні.

Лікувальні властивості хризопразу. Хризопраз благотворно впливає на мозкову діяльність, серце і очі. Хризопраз зробить організм більш витривалим і допоможе впоратися зі стресовим станом. Також хризопраз допоможе вгамувати біль при ревматизмі, а вода, настояна на цьому коштовному камені, володіє не менш сильними лікувальними властивостями, ніж сам дорогоцінний камінь хризопраз.


Залишити відгук