Камінь Овна

Овен – перший знак зодіаку. Самий молодий, гарячий, заповзятливий. Талісман потрібно підбирати виходячи з певних якостей овна, його рис характеру. Як правило, це щирі, доброзичливі люди. Відрізняються сміливістю, наполегливістю, оптимізмом. Честолюбство штовхає овна завжди бути тільки першим і найкращим у всьому. Він володіє величезною силою волі, упевненістю в собі і своїх силах, володіє неабиякими здібностями.

Талісман овна повинен відповідати яскравої особистості людини і допомагати розвивати позитивні сторони характеру і наявні нахили. Для людей-овнів вкрай важливо зберігати душевну рівновагу і вміти контролювати свої емоції. Це теж потрібно враховувати при виборі кам’яного талісмана.

З дорогоцінних каменів найкращим талісманом для Овна є алмаз. Алмаз — камінь перемоги та сили, що його назва походить від грецького «адамас» — незламний, що є повною і точною характеристикою знаку Овна. Алмаз дає Овну сил і удачі для перемог, посилює завзятість і цілеспрямованість, особливо в моменти слабкості. Також алмаз захищає Овна від сильних спалахів гніву та люті і швидко виводить з «чорної смуги» життя на «білу».

Добре отримати алмаз в дар або в спадщину. Вплив каменю може позначитися не відразу. Слід пам’ятати, що алмаз володіє потужною енергетикою, яка може принести шкоду власнику, якщо духовні якості людини, її помисли не відповідають чистоти каменю.

Яскравим представницям знака рекомендується носити діаманти, гранат, рубін, аметист і раухтопаз. Зелений діамант – символ жіночності та материнства. Соковитий гранат допоможе знайти любов і гармонію. Аметист – камінь вірності, розвиває жіночу інтуїцію, але для Овна допускається тільки в бузковому виконанні. Раухтопаз допомагає зберегти любов подружжя.

Для молодих жінок корисно носити прозорий циркон, для зрілих жінок переважно жовтий циркон. Цей камінь додає сил і рятує від депресії.

Для кар’єристок і бізнес-леді добре підійде червона яшма, яка допомагає планувати день і розподіляти свої сили таким чином, щоб залишилося і на створення домашнього затишку і ніжність для своїх близьких. Адже жінки-Овни повністю занурюються в роботу, забуваючи про сім’ю.

Для всіх представників цього знака характерно розвиток лідерських якостей. У чоловіків ця риса характеру більш виражена, вони завжди приймають позицію командира і організатора. Добрим талісманом для лідерів стане рубін, а також гранат.

Відповідально слід віднестися і до вибору оправи для каменю. Для енергетики Овна неприпустимо використання золота і платини.

Якщо чоловік прагне на вершину кар’єрних сходів і бажає реалізуватися у певній діяльності, то для нього краще носити камінь на вказівному пальці. Для романтичних чоловіків, які шукають справжньої любові краще придбати прикрасу у вигляді амулета або підвіски. Для жорстких і розлючених чоловіків рекомендується носити аметист, який гамує гнів і допомагає налагодити стосунки в родині. Його властивості посилюються в оправі зі срібла. За переказами, цей камінь захищає від алкогольного сп’яніння, зберігаючи ясний розум.

Додаткову силу набуває будь-який камінь, якщо на ньому є гравірування із зображенням барана, сови, вовка або руна.


Залишити відгук