Камінь Водолія

Водолій являє собою досить суперечливий знак Зодіаку. Він все життя намагається знайти баланс між голосом розуму та покликом інстинктів. Хоча при цьому залишається досить спокійним і проникливим представником свого Зодіаку. Поспіх і швидкий розвиток — це не про Водолія, вони швидше схильні спостерігати за плином життя з боку. Астрологи стверджують, що жоден камінь не може завдати серйозної шкоди Водолію.

Тому представники цього знаку можуть носити навіть каміння з досить темною і важкою енергетикою. Однак при цьому не варто забувати про легкі і світлі мінерали, що приносять з собою позитивну енергію. Однак від занадто активних каменів краще відмовитися. Які ж мінерали краще всього використовувати Водолію в якості талісманів?

Найбільш щасливим каменем для Водоліїв є Аметист. За старовинними переказами, аметист володіє надприродною силою — приносить удачу, захищає від чаклунства, хвороб, оберігає від сп’яніння. Цей камінь цінувався мандрівниками, оскільки зміна його кольору днем віщувало бурю і сильний вітер. Містичні властивості аметиста добре вписуються в природу Водоліїв, змінюючи її в кращу сторону. Останнім властива розкиданість, надмірне цікавість до всього нового, а справжній успіх приходить тільки до тих з них, які зуміють сконцентруватися на вирішенні певної задачі.

Аметист корисний Водоліям при занепаді сил, під час туги і втраченої надії через нездійснених бажань. Цей камінь відроджує оптимізм в душі Водолія, додає йому віри в себе і можливість перемогти. Як амулет аметист захищає Водолія від заздрісників, нечесних конкурентів і колег, а також від його власної впертості, даючи взамін проникливість і посилюючи інтуїцію. Аметист гармонізує всі рівні свідомості, знімає нервове перезбудження, направляє здібності в потрібне русло. У давнину головний біль лікували легкими дотиками каменю до лоба. Аметист стимулює кровотворення, покращує кровообіг, що також є актуальним для Водоліїв.

Схильна обмежувати бажання інших Жінка-Водолій сама вкрай потребує свободи. Аметист, як оберіг, допоможе їй зрозуміти оточуючих людей, зберегти позитивний клімат у сім’ї і легко вливатись в будь-який колектив. Самоцвіт допоможе розвинути вольові якості, додасть сил. Аметист корисний для жінок, які мріють про дітей.

одружилася Жінці-Водолію необхідно мати хоч одну прикрасу з перлами. Метал, який оправлені перлина, має настільки важливе значення, головне – натуральне походження каменю. Перли допоможе уникнути конфліктів, зміцнить взаємини всередині пари, направить на збереження сімейних цінностей. Носить перли Жінка-Водолій стане трепетней і ніжніше. Цей камінь допоможе їй стримати свою гординю.

Жінки-Водолії люблять самотність і постійно мріють. Представниці цього знаку ідеалізують своїх обранців, а дізнавшись його недоліки, легко розлучаються з ними. Аквамарин зніме з Жінки-Водолія рожеві окуляри і допоможе зробити правильний вибір в особистому житті. Самоцвіт має властивість оберігати від помилок. Талісман з аметисту допоможе представницям знака Водолій проявляти свої емоції і сильніше розкриватися перед близькими людьми.

Бурштин допоможе Жінці-Водолію зміцнити віру в себе, дарує оптимізм, дасть бадьорість і силу, посилить інтуїцію. Самоцвіт сприятиме збереженню молодості і краси. Бурштин одухотворит і пробудить альтруїстичні схильності.

Водолії чоловічої статі потребують уваги жінок. Агат допоможе представника цього знака домогтися своїх цілей. Кращим любовним талісманом для них стане чорний агат. Цей самоцвіт перетворить сухуватого Чоловіка-Водолія у цього дамського угодника. Жорсткий характер допоможуть пом’якшити жовті і білі агати – Чоловік-Водолій стане простіше у спілкуванні і добрішим. Сірі самоцвіти допоможуть вирішити конфлікт, уникнути сварок і знайти дружбу. Талісмани з агатом розкриють таємниці, проллють світло на обман, будуть сприяти розкриттю інтриг.

Чоловіки-Водолії часто нездатні вплинути на негативні сторони характеру і змінити себе. Допомогу в цьому надасть талісман з нефриту – письмова приналежність або настільна фігурка. Нефритовий амулет підніме Водолія чоловічої статі на новий духовний рівень. Представники цього знака починають старанніше працювати над собою. Нефрит дасть Йому впевненість у своїх силах, переконає в успіху, сприятиме фінансовій стабільності.

Всі Водолії чоловічої статі – раціоналізатори, революціонери і винахідники. Цим людям постійно потрібно щось ламати, змінювати, покращувати і будувати нове. Сапфір буде відмінним талісманом для чоловіків, народжених під сузір’ям Водолія. Самоцвіт підходить для оптимістів, які прагнуть до нових вражень і знань. Талісман з сапфіром допоможе Чоловікові-Водолію доводити справи до логічного завершення. Представник цього знаку, що носить оберіг з сапфіру, має достатньо сил, щоб перемогти будь-якого суперника.


Залишити відгук