Камінь Квітня

Якщо ви хочете жити в повній гармонії з собою і навколишнім світом, то вам неодмінно потрібно знати, які камені здатні в цьому допомогти. З давніх часів і до наших днів, люди намагаються з допомогою різних предметів залучити багатство, здоров’я, удачу і заручитися підтримкою вищих сил. Одні щодня читають гороскопи і намагаються знайти в них керівництво до дії, інші — звертаються до астрологів і шукають відповіді у зірок. Але і перші, і другі забувають про найпростіший спосіб досягти бажаного — носити дорогоцінні й напівкоштовні камені, відповідні місяця.

Камінь, що відповідає місяцю народження у квітні – Алмаз. Алмази традиційно пов’язані з любов’ю, а також вічним терпінням за рахунок вічної сили алмазу. Свою назву алмаз отримав від грецького слова адамас, що означає «непереможний». Традиційно алмаз дарують на святкуванні 10-ї річниць весілля.

Алмаз – може сміливо вважатися найкращим дорогоцінним каменем. Адже алмази неймовірно міцні і у них високий показник заломлення світла (особливо у тих, які пройшли обробку в руках ювеліра). Вже не кажучи про те, наскільки висока ціна ці незвичайні дорогоцінні камені. Зовсім не даремно алмаз нарекли настільки пишномовним званням — «цар каменів».

Саме слово «алмаз» утворилося, за однією версією, від грецького «adamas», що означає «незламний». Згідно іншої версії, алмаз зобов’язаний своїм іменем перського слова «elma» — «твердий». Але яке б не було походження слова «алмаз», все одно воно дуже точно виражає визначна властивість цього незвичайного дорогоцінного каменю.

Хоча, якщо вже бути чесними, чимало алмазів людство винищили, випробовуючи їх на міцність. Так, наприклад, була знищена колекція алмазів герцога Карла Сміливого, коли воїни противника, грабуючи намет герцога, стали перевіряти твердість каменів, лупя по них важкими палицями. З-за високої твердості алмазів довгий час не було можливості їх обробляти, тоді як найкращі властивості алмазів проявляються саме після ограновування. Огранені камені алмазу (вони називаються діаманти) дуже гарно грають світлом, а деякі навіть світяться в темряві.

Але, що дивно, лише близько 20% алмазів, що здобуваються йдуть на прикраси, а решта 80% використовуються в промисловості і мікроелектроніці. Найчастіше (і цінніше) алмази бувають безбарвні або трохи віддають голубуватим відтінком, хоча деколи зустрічаються камені сині, рожеві, червоні і зелені. Найбільш крупні алмази отримували навіть свої власні імена, і мають свою захоплюючу історію.

Магічні властивості алмазу досить характерні. Передусім вважається, що алмаз – камінь досконалості, сили, влади і непереможності. Причому, алмаз не тільки наділяє власника силою, владою і непереможністю, але і ефективно оберігає його від будь-якої негативної енергії. Також вважається, що алмаз допомагає людському тілу налагодити зв’язок з космосом. Однак є й таке повір’я: якщо алмаз дістався нечесним шляхом, то він може шкодити власнику. Та й взагалі цей дорогоцінний камінь злодіям і злочинцям приносить тільки нещастя. Зате якщо людина алмаз отримав у подарунок чи у спадщину, то позитивні магічні властивості каменю значно зростають.

Лікувальні властивості алмазу також відображають цінні якості цього дорогоцінного каменю. У давнину вірили, що алмази випускають особливі вібрації, які благотворно впливають на носія каменю, особливо на серце і мозок. Ще вважалося, що алмази здатні нормалізувати сон і позбавити від кошмарів, знизити високу температуру, вилікувати багато шкірні захворювання і зняти втому. Також здавна вірили, що алмази нейтралізують отрути. А зелений алмаз допоможе жінкам при пологах.


Залишити відгук